
Газонокосарка бензинова Husqvarna LC 353VE (9705417-01)
36 499 ₴
- В наявності
- Код: 9705417-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальна високопродуктивна бензинова газонокосарка з електричним запуском, у якій є все. Ця потужна бензинова газонокосарка розроблена для великих садів і користувачів, які висувають особливо високі вимоги до продуктивності, якості та результатів скошування. Husqvarna LC 353VE — це самохідна газонокосарка з електрозапуском і безступеневим варіатором, що працює від двигуна Husqvarna. Обладнана композитною різальною декою 53 см, центральним регулюванням висоти скошування і зручними органами керування".
Конструктивні особливості:
Запускайте газонокосарку, натиснувши кнопку та потягнувши скобу. Щоб зупинити двигун, просто відпустіть скобу. Це робить керування безпечним і легким, мінімізуючи ризик випадкового запуску та роботи без нагляду
Швидкість руху можна легко регулювати відповідно до потреб і стану газону
Ергономічне та комфортне кермове колесо з легкодоступними органами керування
Регулювання ручок дає змогу вибрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора
Зручна ручка для підіймання полегшує підіймання на полиці в складських приміщеннях, навантаження в автомобіль або перенесення сходами
Збалансована ручка для однієї руки робить настроювання висоти скошування легким і зручним
Ручки складаються для зручного зберігання і транспортування
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — бензинова
Номінальна потужність на робочих обертах — 2.75 кВт
Номінальна потужність на робочих обертах — 2900 об/хв
Потужність — 2.2 к. с.
Виробник двигуна — Husqvarna
Модель двигуна — HS 166AР
Об'єм циліндра — 166 cm3
Система змащення двигуна — розбризкування
Охолодження двигуна — повітряне
Матеріал деки — композит
Матеріал коліс — пластик
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 922 г/кВт·год
Ширина скошування — 63 см
Викидання трави — у травозбірник, назад, мульчування
Кількість рівнів висоти скошування — 6
Регулювання висоти скошування — центральна
Максимальна висота скошування — 75 мм
Мінімальна висота скошування — 20 мм
Привод коліс — самохідна, варіатор
Стартер — електричний
Провідні колеса — задні
Максимальна швидкість — 5.0 км/год
Мінімальна швидкість — 2.8 км/год
Об'єм травозбірника — 60 л
Тип ручок — ергономічні
Підшипники коліс, передні/задні - так
Ручки складані — так
Мягкая рукоятка – да
Ручка з бічним настроюванням — немає
Керування дросельною заслінкою — немає
Розмір передніх коліс — 190 мм
Розмір задніх коліс — 230
Колісна база — 72 см
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 87 дБ (А)
Рівень шуму — 97 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 98 дБ (А)
Вібрація на ручці Handlebar — 3.9 m/s2
Площа газону — 1000 м2
Тактність двигуна — 4
Об'єм паливного бака — 1.0 л
Об'єм оливи в картері — 0.6 л
Вага — 33 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка бензинова Husqvarna LC 353VE
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Да |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-75 мм |
| Заповнений індикатор | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 63 см |
| Матеріал | Композит, пластик |
| Матеріал бака | тканинний |
| Потужність | 2750 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.2 л. |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Об'єм двигуна | 166 см3 |
| Об'єм резервуара | 60 л куб. м |
| Площа прибирання | 1000 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | електричний стартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 499 ₴



