-33%

Насосна станція Metabo HWW 3500/25 Inox
14 062 ₴
9 468 ₴
- В наявності
- Код: 600969000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насосна станція Metabo HWW 3500/25 Inox — обладнання для постійного перекачування води та іншої рідини з одного резервуара в інший. Глибина підіймання 8 метрів дасть змогу качати воду з неглибоких колодязів і подавати її під напором 45 метрів. Ця модель виготовлена з неіржавкої сталі, на відміну від аналогів, корпус яких виготовлений із чавунного сплаву.
Призначення: часто використовується для нормальної роботи водопроводу в приватному будинку або для автоматичного водопостачання складських приміщень, промислових об'єктів, адміністративних установ, закладів громадського харчування тощо. Також підходить для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, для підіймання, перекачування та циркуляції чистої води.
Особливості станцій для перекачування води Metabo
Марка представлена на 5 континентах світу
Понад 700 патентів і зареєстрованих зразків
Німецька якість
Широкий модельний ряд
Переваги насосної станції Metabo HWW 3500/25 Inox
Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
Потужність складаних клітин 900 Вт
Відцентровий тип насоса
Зворотний клапан запобігає витіканню води з насоса під час його вимкнення, що забезпечує швидке ввімкнення у разі повторного пуску
Манометричний вимикач на ресивері для автоматичної активації за підвищеної потреби у воді
Конденсаторний двигун, що не вимагає постійного технічного обслуговування
Міцний сталевий ресивер
Ресивер на 24 літри дає змогу станції стабільно працювати й мати невеликий запас води
Надійна система захисту від перевантаження й перегрівання
Продуктивність насосної станції може досягати 3500 л/год
Може перекачувати воду на висоту до 45 м відносно розташування станції
Максимальна висота всмоктування становить 8 метрів
Гумові накладки на ніжках гасять вібрацію
Корпус, ресивер і провідний вал виготовлені з неіржавкої сталі
Ергономічна ручка забезпечує зручніше транспортування
Пробка для зливання води (захист від замерзання) не потребує використання додаткових інструментів.
Дає змогу під'єднувати 1-3 дощові установки, завдяки чому можна настроїти ефективне поливання саду або городу
Працює від однофазного змінного струму
Габарити насосної станції 484 x 270 x 584 мм дають змогу встановити її навіть у невеликих приміщеннях
Станція важить усього 14,6 кг
Комплектація
Станція
Зворотний клапан
Інструкція
Ущільнювальна стрічка для різі
В інтернет-магазині Укрсервіс представлені найкращі насосні станції для перекачування води. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Метабо. На всі насосні станції для перекачування води та іншої рідини поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Вас цікавить насосна станція для води та її ціна, консультанти дадуть відповідь на всі питання. Вони також можуть надати Вам рейтинг насосних станцій для приватного будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.6 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габарити | 484x270x584 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. тиск | 4.5 бар |
| Макс. температура | 35 C |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об'єм | 24 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Швидкодія | 3500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 81.1 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 468 ₴
