-29%

Насосна станція Metabo HWA3500 Inox
13 630 ₴
9 741 ₴
- В наявності
- Код: 600978000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насосна станція Metabo HWA3500 Inox — обладнання для постійного перекачування води та іншої рідини з одного резервуара в інший. Глибина підіймання 8 метрів дасть змогу качати воду з неглибоких колодязів і подавати її під напором 48 метрів.
Призначення: часто використовується для нормальної роботи водопроводу в приватному будинку або для автоматичного водопостачання складських приміщень, промислових об'єктів, адміністративних установ, закладів громадського харчування тощо. Також підходить для поливання саду та відкачування ґрунтових вод, для підіймання, перекачування та циркуляції чистої води.
Особливості станцій для перекачування води Metabo
Марка представлена на 5 континентах світу
Понад 700 патентів і зареєстрованих зразків
Німецька якість
Широкий модельний ряд
Переваги насосної станції Metabo HWA3500 Inox
Комплексна система з компактною конструкцією, серійним вбудованим фільтром і зворотним клапаном для простого монтажу
Потужність складаного матеріалу 1100 Вт
Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
Електронний манометричний вимикач для автоматичного увімкнення за підвищеної потреби у воді
Ресивер на 24 літри дає змогу станції стабільно працювати й мати невеликий запас води
Захист насосів Metabo Pump Protection: автоматичний захист насосів від роботи всуху зі світлодіодним індикатором для високої безпеки використання
Інтегрований фільтр, який можна мити, захищає насос від забруднення
Зворотний клапан запобігає витіканню води з насоса під час його вимкнення, що забезпечує швидке ввімкнення у разі повторного пуску
Конденсаторний двигун, що не вимагає технічного обслуговування
Продуктивність насосної станції може досягати 3500 л/год
Може перекачувати воду на висоту до 45 м відносно розташування станції
Максимальна висота всмоктування становить 8 метрів
Гумові накладки на ніжках гасять вібрацію
Захист від перевантаження й перегрівання
Система контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
Довговічний корпус насоса з високосортної сталі
Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
Пробка для зливання води (захист від замерзання), під час відкручування не потрібні інструменти
Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками
Працює від однофазного змінного струму
Габарити насосної станції 408 x 222 x 303 мм дають змогу встановити її навіть у невеликих приміщеннях
Станція важить усього 10,6 кг
Комплектація
Станція
Зворотний клапан
Інструкція
Ущільнювальна стрічка для різі
В інтернет-магазині Укрсервіс представлена безшумна насосна станція для приватного будинку за гарною ціною. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Метабо. На всі насосні станції для перекачування води та іншої рідини поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Ви сумніваєтеся, яку насосну станцію вибрати для дому, або ж Ви хочете знати, скільки коштує насосна станція, менеджери нададуть докладну консультацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габарити | 408x222x303 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. тиск | 4.5 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Матеріал резервуара | не комплектується |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Швидкодія | 3500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 77.8 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 741 ₴

