
Райдер Husqvarna RC 320Ts AWD (9706212-01)
539 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706212-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RC 320T AWD потужний універсальний райдер, створений для домовласників, які цінують якість, надійність та інновації Husqvarna. Його інноваційна система збирання скошеної трави, не засмічується, подає траву прямо від різальної деки у великий травозбірник об'ємом 300 л. Автоматичне ущільнення трави збільшує час роботи між спорожненням травозбірника, тому ви зможете виконати більше роботи. Завдяки своєму інноваційному дизайну це райдер забезпечує ефективність і легкість використання. Шарнірне кермове керування з електропідсилювачем забезпечує легкі круті повороти для чудової маневровості. Повний привод означає чудову потужність і тягу за будь-яких умов. Обслуговування й очищення різальної деки відбувається без інструментів завдяки унікальному положенню деки для обслуговування під кутом 90° до поверхні землі. Його інтуїтивно зрозуміле керування, ергономіка та величезна місткість травозбірника роблять його дійсно гідною інвестицією для великих садів.
Конструктивні особливості:
Перемикайтеся між режимом прибирання та режимом без прибирання одним натисканням кнопки, не встаючи із сидіння водія
Рама для аксесуарів забезпечує універсальність використання виробу та полегшує перемикання між різальними деками та передніми насадками, як-от мітла, подрібнювач, снігоочисник і сніговідкидання
Плавальна дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону
Лічильник мотогодин із нагадуванням про технічне обслуговування вказує, коли прийшов час обслуговувати газонокосарку, що дає змогу легко підтримувати її в найкращому стані
Кермове керування з підсилювачем робить водіння менш напруженим і комфортнішим, оскільки вимагає менше зусиль
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дає змогу швидко та плавно почати роботу
Гідростатична трансмісія з педальним керуванням — швидкість і напрямок контролюються педалями, що дає змогу тримати обидві руки на кермі для оптимального керування рухом
Важіль висоти скошування розташований у легкодоступному місці для водія під час роботи
Унікальна шарнірна система кермового керування забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує чудову маневровість і мінімальний радіус повороту
Завдяки зовнішній кришці бака з горючим вам не доведеться відкривати капот для заправлення. Дуже широкий отвір паливного бака робить заправлення ще легшим
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і вирушайте в дорогу
Різальна дека, встановлена спереду, забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Дека різальна обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи під час поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких зонах, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневровість і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привод автоматично настроює тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування
Вбудований травозбірник можна швидко спорожнити прямо із сидіння водія, що забезпечує тривале та безперервне скошування
Великий прозорий паливний бак дає змогу легко перевіряти рівень палива та відповідно планувати свою роботу
Освітлюють приблизно на 50% більше, порівнюючи з традиційними лампами розжарювання, що покращує видимість під час роботи в темних умовах
Система збирання без засмічень ACTech з автоматичним пакованням дає змогу збирати більше трави в травозбірник, що дає змогу спорожняти його рідше та збільшує час роботи
Задній міст є поворотним, що забезпечує максимальне зчеплення тягових коліс із дорогою і плавний хід навіть на нерівних поверхнях
Rider — це безпека, стійкість і зчеплення з поверхнею як на рівних ділянках, так і на схилах. Низький центр ваги Rider сприяє гарному зчепленню з поверхнею, а також комфортному "сидінню" користувача
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 12.7 кВт
Потужність — 17.0 л.
Двигун — Husqvarna
Модель двигуна — HV 635AE
Об'єм циліндра — 635 cm3
Кількість циліндрів — 2
Охолодження двигуна — повітряне
Система змащення двигуна, тип — під тиском із оливним фільтром
Оливний фільтр — так
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 850 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 5.5 А/h
Тип акумулятора — Літій-іонний
Вага акумулятора — 1.18 кг
Виробник батареї — BMZ
Діаметр нескошеного круга — 60 см
Ширина стриження, min — 103 см
Ширина стриження, max — 112 см
Висота скошування, min — 25 мм
Висота скошування, max — 75 мм
Муфта увімкнення ножів — електромагнітна
Об'єм травозбірника — 300 л
Розмір передніх шин: 16х6.5-8
Розмір задніх шин: 16х6.5-8
Колісна база — 90.3 см
Кліренс — 90 мм
Габаритні розміри: 209х103х128 см
Брутто вага буксирування — 125 кг
Вага (без різального обладнання) — 327 кг
Трансмісія, тип — гідростатична
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 - 8 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 - 7 км/год
Підвіска сидіння — так
Сидіння — «преміум»
Лічильник мотогодин — цифровий
Матеріал сидіння — вініл
Висота спинки сидіння — висока
Складане сидіння — так
Кермо — ергономічне «м'яке захоплення»
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 2.96 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.4 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 85 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 100 дБ (А)
Рівень шуму — 99 дБ (А)
Бензобак — 12 л
Бак для олії — 1.7 л
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna RC 320Ts AWD
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 327 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 112 см |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | Пластик |
| Модель двигуна | Husqvarna HV 635AE |
| Потужність двигуна | 12700 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 17 л.с |
| Об'єм двигуна | 635 см3 |
| Об'єм резервуара | 300 л куб. м |
| Об'єм бака для олії | 1.7 л |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 16х6.5-8 |
| Розмір кермових коліс | 16х6.5-8 |
| Розміри | 208х103х128 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип двигуна | 2-циліндровий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 999 ₴









