
Райдер Husqvarna P 524X EFI (9706016-01)
809 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706016-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna P 524X EFI — це райдер із бензиновим двигуном і переднім розміщенням деки, призначений для комерційного використання. Компактний і універсальний райдер із шарнірним кермовим керуванням, повним приводом і двигуном Kawasaki з електронним уприскуванням палива для підвищення потужності та крутного моменту. Призначений для компаній із керування об'єктами, спортивних клубів і для підрядників, які хочуть маневрове рішення для цілорічного виконання у складних зонах. Як і всі райдери серії 500, постачаються без деки, але адаптовані для дек різальних високої продуктивності до 137 см.
Конструктивні особливості:
Унікальна шарнірна система кермового керування забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує чудову маневровість і мінімальний радіус повороту
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною системою AWD забезпечує чудову стійкість на схилах і підйомах
Міцна сталева рама сходового типу з посиленнями в поєднанні з відкритою конструкцією забезпечує чудову ремонтопридатність
Посилений гідроциліндровий підсилювач кермового керування робить водіння менш напруженим
Обладнаний двигуном Kawasaki V-twin з верхнім розташуванням клапанів 90°, високоефективною системою мастила, чавунними гільзами циліндрів і двоступеневим каністровим повітряним фільтром. Поєднує в собі виняткову потужність і крутний момент із паливною економічністю і зниженням шкідливих викидів
Широкий асортимент різальних дек і навісного обладнання зробить вашу фронтальну косарку винятково універсальною в будь-яку пору року
Унікальне з'єднання дає змогу змінювати навісне обладнання швидко й ефективно без додаткового інструменту
Переднє розташування різальної деки забезпечує чудовий огляд робочої зони, даючи змогу виконувати точне обрізання з близької відстані
Низькопрофільна передня різальна дека забезпечує неперевершену прохідність під парканами, кущами, парковими лавками тощо
Ергономічний інтерфейс оператора забезпечує комфортну роботу впродовж тривалого робочого дня
Операторське середовище спроєктоване з урахуванням потреб користувача. Панель керування піднята, всі органи керування розташовані ергономічно та легкодоступні. Найбільш часто використовувані органи керування розташовані спереду, тоді як органи керування, використовувані рідше, розташовані далі назад
Усі 4-чотири колеса мають розмір 16 дюймів (передні та задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху
Подвійні світлодіодні лампи для збільшення освітленої площі та безпечнішої роботи в темну пору доби. Покращена видимість як поблизу, так і на відстані
Стоянкове гальмо з електроприводом забезпечує безпечне керування, як у положенні сидячи оператора, так і в дистанційному режимі за допомогою пульта дистанційного керування FlexiDrive (P 524XR EFI)
Машина обладнана захисною конструкцією від перекидання (ROPS) і ременями безпеки, сертифікованими за п'ятьма міжнародними стандартами, включно з вимогами OSHA і SAE. ROPS забезпечує безпечну їзду оператора
Електричні передні та задні розетки для живлення й керування навісним обладнанням. Просте встановлення, що потребує тільки одного разу, підходить для всіх різновидів навісного обладнання, що потребує електричного керування. До комплекту входять розетка, електропровідка та перемикачі для панелі керування (купуються окремо)
Високотехнологічні насоси з регульованим поршнем з окремими коробками передач для переднього та заднього моста
Для підвищення довговічності весь задній візок виготовлений із суцільного ковтного чавуну
Фейсліфтинг серії Husqvarna X характеризується низкою вдосконалень. До них належать надійніша, модернізована система карданних ременів, міцна опорна плита з рифленого сталевого листа та більш послушна та міцна система педалей. Для підвищення жорсткості та надійності положення регулювання висоти зрізу також перенесене на різальну деку.
Для зручності обслуговування і збільшення терміну експлуатації
Полегшення обслуговування на різальній деці полегшує чищення й обслуговування
Підготовлена до роботи високопродуктивна й унікальна дека Combi. Спроєктована для досягнення найвищого результату стриження, вона пропонує два способи стриження в одній деці: мульчування або задній викид (заглушка для мульчування знята). Штампована з суцільного сталевого листа конструкція, оптимізована по потоку, забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 15.6 кВт
Потужність — 21.3 л.
Двигун — Kawasaki
Модель двигуна — серія FX V-Twin
Об'єм циліндра — 726 cm3
Кількість циліндрів — 2
Охолодження двигуна — повітряне
Система змащення двигуна, тип — під тиском із оливним фільтром
Оливний фільтр — так
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 792 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 24 А/h
Тип акумулятора — свинець/кислотина
Вага акумулятора — 7.2 кг
Виробник батареї — Global
Діаметр нековзного круга — 50 см
Ширина стриження, min — 112 см
Ширина стриження, max — 137 см
Висота скошування, min — 25 мм
Висота скошування, max — 100 мм
Муфта увімкнення ножів — електромагнітна
Розмір передніх шин: 18x8.5-8
Розмір задніх шин: 18x8.5-8
Колісна база — 100 см
Кліренс — 130 мм
Габаритні розміри: 206х98х122 см
Брутто вага буксирування — 200 кг
Вага (без різального обладнання) — 437 кг
ВИМ (вал відбору потужності) — ремінне передавання
Трансмісія, тип — гідростатична
Виробник трансмісії, задньої — Kanzaki
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 - 13 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 - 9 км/год
Модель трансмісії, задньої — Kanzaki
Модель трансмісії, передньої — KTM 23LB
Модель трансмісії, задньої — KTM 23SB
Підвіска сидіння — так
Сидіння — професійне
Лічильник мотогодин — цифровий
Матеріал сидіння — вініл
Висота спинки сидіння — висока
Складане сидіння — так
Кермо — Professional
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 2.5 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.5 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 91 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 105 дБ (А)
Рівень шуму — 105 дБ (А)
Бензобак — 21 л
Бак для олії — 2.1 л
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna P 524X EFI
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 437 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 21 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 112 см |
| Максимальна швидкість | 13 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | Пластик |
| Модель двигуна | Kawasaki FX V-Twin |
| Потужність двигуна | 15600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 21.3 л.с |
| Об'єм двигуна | 726 см3 |
| Об'єм бака для олії | 2.1 л |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 18x8.5-8 дюйма |
| Розмір кермових коліс | 18x8.5-8 дюйма |
| Розміри | 206х98х122 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Ступінь висоти котіння | 7 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 999 ₴




