
Райдер Husqvarna P 525DX + кабіна (9679854-01)
1 599 999 ₴
- В наявності
- Код: 9679854-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Райдер для комерційного використання, який комплектується високопродуктивним дизельним двигуном, дає змогу досягти неперевершеної маневровості та продуктивності в складних умовах і на великих площах цілий рік. Повноприводна трансмісія забезпечує безкомпромісне зчеплення з дорогою та стабільність на схилах. Компактні розміри машини та висока швидкість пересування робить її придатною для використання як на окремих ділянках і на великих відстанях (наприклад, повз доріг) для муніципалітетів, поспіль, житлових агентств тощо. Завдяки передньому розміщенню різальної деки оператор має ідеальний огляд робочої зони. Вузли та деталі виготовлені з надійних і довговічних матеріалів, що гарантує роботу без простою на ремонти. Аксесуари, які постачаються окремо, як-от щітка, відвал, відвал (плуг), розкидач-сія, що підвищує продуктивність роботи райдера цілий рік. Райдери постачаються без різальної деки та можуть бути обладнані декою Combi із шириною захоплення 132 або 155 см. Кабіна обладнана віброізоляцією від шасі, внаслідок чого вібрація й шум майже немає. Простора кабіна комплектується дверима зі скла, лобовим склом і сидінням Grammer з високою спинкою й підлокітниками, що збільшує комфорт водія. Райдер обладнаний гідравлічним комплектом, світлодіодними фарами головного світла, габаритними та поворотними ліхтарями, противагою, нагрівачем кабіни, проблисковим ліхтарем жовтогарячого кольору тощо. Для комфортної роботи влітку кабіна легко демонтується. Конструкція ROPS інтегрована в кабіну. Крутний момент від двигуна до навісного обладнання передається через карданний вал.
Конструктивні особливості:
Унікальна шарнірна система кермового керування забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує чудову маневровість і мінімальний радіус повороту
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною системою AWD забезпечує чудову стійкість на схилах і підйомах
Міцна сталева рама сходового типу з посиленнями в поєднанні з відкритою конструкцією забезпечує чудову ремонтопридатність
Посилений гідроциліндровий підсилювач кермового керування робить водіння менш напруженим
Високопродуктивний 3-циліндровий дизельний двигун Kubota зі змащенням під повним тиском. Поєднує виняткову потужність і крутний момент із паливною економічністю та зниженим рівнем викидів.
Широкий асортимент різальних дек і навісного обладнання зробить вашу фронтальну косарку винятково універсальною в будь-яку пору року
Унікальне з'єднання дає змогу змінювати навісне обладнання швидко й ефективно без додаткового інструменту
Переднє розташування різальної деки забезпечує чудовий огляд робочої зони, даючи змогу виконувати точне обрізання з близької відстані
Низькопрофільна передня різальна дека забезпечує неперевершену прохідність під парканами, кущами, парковими лавками тощо
Ергономічний інтерфейс оператора забезпечує комфортну роботу впродовж тривалого робочого дня
Операторське середовище спроєктоване з урахуванням потреб користувача. Панель керування піднята, всі органи керування розташовані ергономічно та легкодоступні. Найбільш часто використовувані органи керування розташовані спереду, тоді як органи керування, використовувані рідше, розташовані далі назад.
Усі 4-чотири колеса мають розмір 20 дюймів (передні та задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху
Подвійні світлодіодні лампи для збільшення освітленої площі та безпечнішої роботи в темну пору доби. Покращена видимість як поблизу, так і на відстані
Стоянкове гальмо з електроприводом забезпечує безпечне керування
Машина обладнана захисною конструкцією від перекидання (ROPS) і ременями безпеки, сертифікованими за п'ятьма міжнародними стандартами, включно з вимогами OSHA і SAE. ROPS забезпечує безпечну їзду оператора
Електричні передні та задні розетки для живлення й керування навісним обладнанням. Просте встановлення, що потребує тільки одного разу, підходить для всіх різновидів навісного обладнання, що потребує електричного керування. До комплекту входять розетка, електропровідка та перемикачі для панелі керування (купуються окремо)
Високотехнологічні насоси з регульованим поршнем з окремими коробками передач для переднього та заднього моста
Для підвищення довговічності весь задній візок виготовлений із суцільного ковтного чавуну
Полегшення обслуговування на різальній деці полегшує чищення й обслуговування
Підготовлена до роботи високопродуктивна й унікальна дека Combi. Спроєктована для досягнення найвищого результату стриження, вона пропонує два способи стриження в одній деці: мульчування або задній викид (заглушка для мульчування знята). Штампована з суцільного сталевого листа конструкція, оптимізована по потоку, забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування
Додаткова кабіна забезпечує підвищений комфорт у будь-яку пору року
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — дизельний
Потужність двигуна — 24.8 кВт
Потужність — 17.8 л.
Двигун — Kubota
Модель двигуна — D1105
Об'єм циліндра — 1123 cm3
Кількість циліндрів — 2
Охолодження двигуна — водяне
Система змащення двигуна, тип — під тиском із оливним фільтром
Оливний фільтр — так
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 1018 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 64 А/h
Тип акумулятора — свинець/кислотина
Вага акумулятора — 14 кг
Виробник батареї — Exide
Діаметр нескошеного кола — 58 см
Ширина стриження, min — 132 см
Ширина стриження, max — 155 см
Висота скошування, min — 30 мм
Висота скошування, max — 112 мм
Муфта увімкнення ножів — електромагнітна
Размер передних шин: 20x11-10
Розмір задніх шин: 20x11-10
Колісна база — 106 см
Кліренс — 140 мм
Габаритні розміри: 208х115х133 см
Брутто вага буксирування — 350 кг
Вага (без різального обладнання) — 684 кг
Трансмісія, тип — гідростатична
Виробник трансмісії, задньої — Kanzaki
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 - 19 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 - 15 км/год
Модель трансмісії, задньої — Kanzaki
Модель трансмісії, передньої — KTM 23LС
Модель трансмісії, задньої — KTM 23SC
Підвіска сидіння — так
Сидіння — на підвісці, з підлокітниками
Лічильник мотогодин — цифровий
Матеріал сидіння — вініл
Висота спинки сидіння — висока
Складане сидіння — так
Кермо — Professional
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 2.5 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.5 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 90 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 105 дБ (А)
Рівень шуму — 105 дБ (А)
Бензобак — 23 л
Бак для олії — 5.1 л
Гарантія — 1 рік
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna P 525DX
Кабіна
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 684 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-112 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації, кабана, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 155 мм |
| Максимальна швидкість | 19 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Kubota D1105 |
| Потужність двигуна | 24800 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 17.8 л. |
| Об'єм двигуна | 1123 м3 |
| Об'єм бака для олії | 5.1 л |
| Харчування | Дизельний |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 20x11-10 дюйм |
| Розмір кермових коліс | 20x11-10 дюйм |
| Розміри | 208х115х133 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Ступінь висоти котіння | 7 |
| Тип двигуна | 3-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 999 ₴



