
Райдер Husqvarna R 112C (9671784-02)
189 999 ₴
- В наявності
- Код: 9671784-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви хочете справжній райдер Husqvarna з його можливістю обертатися навколо клумб, кущів, дерев та інших перешкод на вашій калюжі, але вам не потрібен райдер для великих газонів, Husqvarna R 112C — ідеальний вибір. Його компактна конструкція забезпечує легку експлуатацію навіть у важких місцях і полегшує зберігання. Попри менший розмір, він забезпечує чудове зчеплення навіть на схилах і вологих погодних умовах. Шарнірне кермове керування дає змогу швидко повертати з мінімальним радіусом повороту. А фронтальна різальна дека дає чудовий огляд зони косіння.
Конструктивні особливості:
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються
Різальна дека Combi дає змогу вибирати між двома системами скошування залежно від умов роботи. Виберіть BioClip® для добрива газону та заднє викидання для ефективної роботи на ділянках із високою та грубою травою
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дає змогу швидко та плавно почати роботу
Гідростатична трансмісія з педальним керуванням — швидкість і напрямок контролюються педалями, що дає змогу тримати обидві руки на кермі для оптимального керування рухом
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення провідних коліс і їзди без прослизання на нерівних поверхнях
Завдяки зовнішній кришці бака з паливом вам не доведеться відкривати капот для заправлення. Дуже широкий отвір паливного бака робить заправлення ще легшим
Великий прозорий паливний бак дає змогу легко перевіряти рівень палива та відповідно планувати свою роботу
Зручний підсклянник
Легке настроювання висоти скошування за допомогою одного важеля
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневровість і спрощує рух навколо перешкод на зразок дерев і кущів
Завдяки низькій посадці водія та низькому центру ваги райдер має ефективне зчеплення з ґрунтом і комфортне положення водія. З райдером Ви отримуєте безпеку, стабільність і зчеплення як на рівних ділянках, так і на схилах
Усі важелі керування розміщені продумано для максимальної зручності користування
Двигун, встановлений ззаду, забезпечує найкращий огляд робочої зони та зменшує шум і викиди з боку водія, порівнюючи з косарками, двигуни яких встановлені спереду
Усі 4-чотири колеса мають розмір 16 дюймів (передні та задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху
Різальна дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 8.4 кВт
Потужність — 11.4 л.
Двигун — Husqvarna
Модель двигуна — HS 413AE
Об'єм циліндра — 413 cm3
Кількість циліндрів — 1
Охолодження двигуна — повітряне
Система змащення двигуна, тип — під тиском
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 773 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 21 А/h
Тип акумулятора — свинець/кислотина
Вага акумулятора — 7.0 кг
Виробник батареї — Global
Діаметр нековзного круга — 65 см
Ширина стриження, min — 85 см
Ширина стриження, max — 85 см
Висота скошування, min — 25 мм
Висота скошування, max — 70 мм
Муфта увімкнення ножів — автоматично
Розмір передніх шин: 155x50-8
Розмір задніх шин: 155x50-8
Колісна база — 80 см
Кліренс — 120 мм
Габаритні розміри: 212х88х108 см
Брутто вага буксирування — 100 кг
Вага (без різального обладнання) — 190 кг
Трансмісія, тип — гідростатична
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 – 7.0 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 – 3.0 км/год
Підвіска сидіння — так
Матеріал сидіння — RU
Висота спинки сидіння — середня
Складане сидіння — так
Кермо — стандарт
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 1.1 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.5 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 84 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 99 дБ (А)
Рівень шуму — 98 дБ (А)
Бензобак — 4.0 л
Бак для олії — 1.2 л
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna R 112C
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 112 см |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Husqvarna HS 413AE |
| Потужність двигуна | 8400 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 11.4 л. |
| Об'єм двигуна | 413 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.2 л |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 155x50-8 |
| Розмір кермових коліс | 155x50-8 |
| Розміри | 212х88х108 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип двигуна | 1-циліндровий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 999 ₴








