
Райдер Husqvarna R 316TX AWD (9705428-01)
349 999 ₴
- В наявності
- Код: 9705428-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna R 316TX AWD — це райдер, створений для найскладніших завдань, розумний, високопродуктивний райдер — газонокосарка із сидінням, обладнаний V-подібним двигуном. Він може обладнуватися різними за шириною скошування деками з функцією мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привод і шарнірне кермове керування забезпечують контроль на складній місцевості. Капот двигуна має вбудовані напрямні, щоб прикріпити аксесуари, наприклад платформа для вантажу. Світлодіодні ліхтарі спереду та ззаду для кращої видимості темної пори. Підготовлений для з'єднання з Husqvarna Connect через Bluetooth®.
Конструктивні особливості:
Цей Райдер постачається без деки та може бути обладнаний деками різальними Combi 94, 103 або 112 см для ефективного скошування з BioClip® і викиду назад
Висоту керма можна регулювати за допомогою телескопічної кермової колонки, що забезпечує чудову ергономіку та комфорт
Плавальна дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із ЛМІ в реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія
Рама для аксесуарів забезпечує універсальність використання виробу та полегшує перемикання між різальними деками та передніми насадками, як-от мітла, подрібнювач, снігоочисник і сніговідкидання
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дає змогу швидко та плавно почати роботу
Режим скошування із заднім викиданням забезпечує високу продуктивність роботи на ділянках із високою травою
Гідростатична трансмісія з педальним керуванням — швидкість і напрямок контролюються педалями, що дає змогу тримати обидві руки на кермі для оптимального керування рухом
Двигун, встановлений ззаду, забезпечує найкращий огляд робочої зони та зменшує шум і викиди з боку водія, порівнюючи з косарками, двигуни яких встановлені спереду
Завдяки зовнішній кришці бака з паливом вам не доведеться відкривати капот для заправлення. Дуже широкий отвір паливного бака робить заправлення ще легшим
Завдяки низькій посадці водія та низькому центру ваги райдер має ефективне зчеплення з ґрунтом і комфортне положення водія. З райдером Ви отримуєте безпеку, стабільність і зчеплення як на рівних ділянках, так і на схилах
Подвійна LED-фара збільшує освітлену площу та забезпечує безпечнішу роботу в темний період. Покращує видимість як поблизу, так і на відстані
Різальна дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневровість і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів. Оскільки задня пара коліс може повертатися під пристроєм, за повного блокування радіус повороту стає мінімальним
Дека різальна обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи під час поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких зонах, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневровість і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привод автоматично настроює тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту
Відкидний капот надає легкий доступ до основних вузлів двигуна та спрощує обслуговування й ремонт
Усі важелі керування розміщені продумано для максимальної зручності користування
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 9.6 кВт
Потужність — 13.1 л.
Двигун — Kawasaki
Модель двигуна — FS V-Twin
Об'єм циліндра — 603 cm3
Кількість циліндрів — 2
Охолодження двигуна — повітряне
Система змащення двигуна, тип — під тиском
Оливний фільтр — так
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 851 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 24 А/h
Тип акумулятора — свинець/кислотина
Вага акумулятора — 7.0 кг
Виробник батареї — Global
Діаметр нескошеного круга — 30 см
Ширина стриження, min — 94 см
Ширина стриження, max — 112 см
Висота скошування, min — 25 мм
Висота скошування, max — 75 мм
Муфта увімкнення ножів — автоматично
Размер передних шин: 170/60-8
Розмір задніх шин: 170/60-8
Колісна база — 89 см
Кліренс — 90 мм
Габаритні розміри: 202х88х118 см
Брутто вага буксирування — 125 кг
Вага (без різального обладнання) — 238 кг
Трансмісія, тип — гідростатична
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 – 9.0 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 – 6.0 км/год
Підвіска сидіння — так
Сидіння — «преміум»
Лічильник мотогодин — цифровий
Матеріал сидіння — вініл
Висота спинки сидіння — висока
Складане сидіння — так
Кермо — «комфорт»
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 2.5 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.7 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 86 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 98 дБ (А)
Рівень шуму — 97 дБ (А)
Бензобак — 12.0 л
Бак для олії — 1.7 л
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna R 316TX AWD
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 238 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 112 см |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Kawasaki FX V-Twin |
| Потужність двигуна | 9600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13.1 л.с |
| Об'єм двигуна | 603 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.7 л |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 170/60-8 |
| Розмір кермових коліс | 170/60-8 |
| Розміри | 202х88х118 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип двигуна | 2-циліндровий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 999 ₴








