
Райдер Husqvarna R 420TsX AWD (9676484-01)
599 999 ₴
- В наявності
- Код: 9676484-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний, високопродуктивний райдер із повним приводом, і потужним двигуном Kawasaki V-twin, з підсилювачем кермового керування, легко впорається з великими та складними ділянками навіть за наявності пагорбів. Унікальна рама кріплення XChange дає змогу швидко й без використання додаткових інструментів змінювати приладдя. Завдяки під'єднанню через Bluetooth, ви зможете легко стежити за своїм райдером за допомогою програми Husqvarna Connect. Обладнаний двома світлодіодними ліхтарями, запуском від ключа, регульованим кермовим колесом і зручною багажною рамою, R 420TsX AWD є чудовим вибором як для приватних власників, так і тих, хто обслуговує спортивні об'єкти та готелі з великими територіями. Постачається без деки, має широкий вибір навісного обладнання.
Конструктивні особливості:
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких зонах, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневровість і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привод автоматично настроює тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту
Двигун Kawasaki V-twin, з верхнім розміщенням клапанів і системою змащення під тиском і фільтрацією. Поєднує виняткову потужність і крутний момент із економним споживанням палива та зниженим рівнем вихлопних газів
Унікальна муфта дає змогу швидко та легко змінювати навісне обладнання, не вимагаючи жодних інструментів. Будьте готові до нового завдання лише за хвилину
Кермове керування з підсилювачем робить водіння менш напруженим і комфортнішим, оскільки вимагає менше зусиль
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із ЛМІ в реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія
Подвійна LED-фара збільшує освітлену площу та забезпечує безпечнішу роботу в темну пору доби. Покращує видимість як поблизу, так і на відстані
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються
Великий вибір різальних дек і приладдя робить фронтальне газонокосарку універсальною, тому її можна використовувати впродовж усього року
Сервісна позиція на різальній деці полегшує очищення й обслуговування
Керування гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями — для руху вперед і назад
Дека різальна обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи під час поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення провідних коліс і їзди без прослизання на нерівних поверхнях
Унікальна платформа сидіння автоматично змінює висоту під час переміщення сидіння вперед або назад для оптимізації положення оператора
Усі органи керування, включно з регулюванням висоти зрізу, розташовані ергономічно та легкодоступні з місця оператора
Просте й безінструментальне регулювання висоти кермового колеса для підвищення ергономіки та комфорту
Кермове колесо зі зручними та певними зонами схоплення з м'якою на дотик поверхнею й ручкою для зручнішого керування. Швидке регулювання висоти без використання інструментів
Практичний тримач для додаткового обладнання. Легкий доступ до розетки 12 В для заряджання портативних акумуляторів. Рейлінги та кріпильні гачки встановлюються на капоті двигуна в стандартній комплектації й можуть бути доповнені зручним комплектом багажника для ще більшої практичності
Теплообмінник для охолодження гідравлічної системи. Система охолодження достатня для підтримки температури оливи в безпечних межах
Подвійні розетки 12 В дають змогу під'єднувати додаткове електрообладнання, заряджати акумулятори, мобільні телефони тощо.
Rider гарантує безпеку, стійкість і тягу як на рівних ділянках, так і на схилах. Низький центр ваги Rider сприяє гарному зчепленню з дорогою, а також комфортній посадці користувача.
Підготовленість до роботи з високопродуктивною й унікальною декою Combi. Спроєктована для досягнення найвищого результату, вона пропонує два способи стриження в одній деці: мульчування або задній викид (заглушка для мульчування знята). Штампована з суцільного сталевого листа конструкція, оптимізована потоку, забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування
Підготовлена для високопродуктивної й унікальної деки Combi. Спроєктована для досягнення першокласного результату, пропонуючи два способи стриження в одній деці: мульчування або задній викид (заглушка мульчі знята). Штампована з суцільного сталевого листа конструкція, оптимізована потоку, забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування
Комфортне сидіння Premium з високою спинкою й підлокітниками (на деяких моделях), дренажним отвором для води. Універсальне кріплення сидіння
Гідравлічний підіймач різального обладнання забезпечує легкість і точність керування. Ножі вмикаються автоматично після опускання деки
Важіль висоти скошування розташований у легкодоступному місці для водія під час роботи
Усі важелі керування розміщені продумано для максимальної зручності користування
Усі 4-чотири колеса мають розмір 16 дюймів (передні та задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху
Різальна дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип — райдер
Тип енергії двигуна — бензиновий
Потужність двигуна — 14.0 кВт
Потужність — 19.0 л.
Двигун — Kawasaki
Модель двигуна — серія FX V-Twin
Об'єм циліндра — 726 cm3
Кількість циліндрів — 2
Охолодження двигуна — повітряне
Система змащення двигуна, тип — під тиском із оливним фільтром
Оливний фільтр — так
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 792 г/кВт-год
Ємність акумулятора — 24 А/h
Тип акумулятора — свинець/кислоти
Вага акумулятора — 7.0 кг
Виробник батареї — Global
Діаметр нековзного круга — 70 см
Ширина стриження, min — 103 см
Ширина стриження, max — 122 см
Висота скошування, min — 25 мм
Висота скошування, max — 100 мм
Муфта увімкнення ножів — електромагнітна
Розмір передніх шин: 200/65-8
Розмір задніх шин: 200/65-8
Колісна база — 96 см
Кліренс — 110 мм
Габаритні розміри: 207х96х118 см
Брутто вага буксирування — 150 кг
Вага (без різального обладнання) — 316 кг
Трансмісія, тип — гідростатична
Виробник трансмісії, задньої — Tuff Torq
Тип гідростатики — дві педалі
Швидкість: 0 - 9 км/год
Швидкість заднього ходу: 0 - 7 км/год
Модель трансмісії, задньої — Tuff Torq
Модель трансмісії, передньої — KTM13U
Модель трансмісії, задньої — K664U
Підвіска сидіння — так
Сидіння — «преміум»
Лічильник мотогодин — цифровий
Матеріал сидіння — вініл
Висота спинки сидіння — висока
Складане сидіння — так
Кермо — ергономічне «м'яке захоплення»
Стоянкове гальмо, тип — диск
Кермове колесо з контролем рівня вібрації — 2.67 m/s2
Сидіння з контролем рівня вібрації — 0.15 m/s2
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 87 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 102 дБ (А)
Рівень шуму — 101 дБ (А)
Бензобак — 17 л
Бак для олії — 1.9 л
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Райдер Husqvarna R 420TsX AWD
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 316 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 17 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-100 мм |
| Комплектація | інструкція експлуатації |
| Макс. ширина захоплення | 122 см |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Модель двигуна | Kawasaki FX V-Twin |
| Потужність двигуна | 14000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 19 л.с |
| Об'єм двигуна | 726 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.9 л |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | повний |
| Розмір задніх коліс | 200/65-8 |
| Розмір кермових коліс | 200/65-8 |
| Розміри | 207х96х118 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип двигуна | 2-циліндровий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 999 ₴









