GTM DK4000Xi – компактний і легкий інверторний генератор, оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-х тактним двигуном марки DK170F з максимальною потужністю на виході до 4 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід або риболовлю ще яскравішими та комфортнішими. Під час роботи, повного бака палива об'ємом 14,5 л вистачить до 11 годин при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів і комп'ютерів.
Захист за низького рівня мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження або перегріву.Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль під час використання.
Переваги електрогенератора GTM DK4000Xi:
- Абсолютно новий дизайн, більш висока вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Ультра тихий, низький рівень шуму, портативний і легко переміщуваний.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%.
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3,8 кВт - висока номінальна потужність
- 14,5 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 16,5 А - номінальний струм під час роботи
- 2 вбудовані розетки: 220В 16А і 220В 32А
- Вихід DC 12В 8,3А
- Роз'єм USB для зарядки побутової електроніки
- 630х580х510 мм - компактні габарити
- ЕКО-режим
- Вбудований цифровий мульти-дисплей для відображення напруги, частоти струму і мотогодин
- Висока мобільність завдяки великим колесам і зручним рукояткам для переміщення
Комплектація:
- Генератор GTM DK4000Xi - 1 шт
- Свічковий ключ - 1 шт
- Ріжковий ключ - 1 шт
- Мережева вилка 220 В 16 А - 1шт
- Лійка - 1 шт
- Транспортний набір (колеса+рукоятки) - 1 шт
- Інструкція експлуатації - 1 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 14.5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.8 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DK170F |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 14.5 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK170F |
| Тип запуску | Ручний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,вилка, Картонне паковання, колеса — 2 шт., лійка, рожковий ключ, Розкаятка 2 шт.,свічковий ключ |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Китай |
| Вид пального | Бензин |
| Тип встановлення | портативний |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Особливості | Вихід USB |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | Професійний |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | да (цифровий) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Розміри | 63х58х51 см |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для електромобіля, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса |
| Потужність | 3.8 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм бака для олії | 0.8 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 3.8 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 4.0 кВт |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 22 999 ₴




