
Болгарка Metabo W 18 LTX 125 Каркаc акумуляторна, 18 Вт, 125 мм (602174890)
8 939 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602174890
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Болгарка Metabo W 18 LTX 125 — акумуляторний інструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструмента та характеристик робочого кола. Ця модель обладнана акумулятором на 18 В і дає змогу видавати 8000 обертів за хвилину на холостому ходу. УВАГА! Акумулятор до стандартної комплектації не входить.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, у побутових умовах, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Особливості КШМ Metabo
Марка представлена на 5 континентах світу
Понад 700 патентів і зареєстрованих зразків
Німецька якість
Широкий модельний ряд
Переваги кутової шліфмашини Metabo W 18 LTX 125
Підходить акумулятор напругою 18 В
Може працювати з колами діаметром до 125 мм
Кількість обертів на холостому ходу становить 8000 об/хв
Захист від перевантаження з сигнальним індикатором
Акумуляторні блоки (до комплекту не входять) мають індикатори ємності, що дає змогу контролювати рівень заряду
Система Metabo Quick — швидка заміна кола без використання додаткових інструментів
Легка зміна положення захисного кожуха без інструментів
Плавний старт інструмента (без ривків)
Захист повітряних решіток від абразивних частинок під час роботи завдяки спеціальному пиловому фільтру
Рівень звукової потужності (LwA) під час роботи може досягати 94 дБ (А)
Вага інструмента з акумуляторним блоком становить 2.4 кг
Технічні характеристики КШМ Metabo W 18 LTX 125
Діаметр шліфувальних кругів:
125 мм
Тип живлення:
від акумулятора, 18 В
Число обертів на холостому ходу:
8000 об./хв
Різь шпинделя:
М 14
Вібрація під час шліфування поверхні:
4.5 м/с2
Вага:
2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.4 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 8000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 939 ₴
