
Снігоприбирач бензиновий Sequoia SST6553 (SST6553)
19 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: SST6553
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Sequoia SST6553:
- Надійний, мобільний , двоступеневий снігоприбирач бензиновий SEQUOIA SST6553 з шириною захвату до 53 см.
- Обладнаний потужним та надійним двигуном на 4.78 кВт з легкістю впорається з прибиранням снігу на середніх та великих ділянках.
- Ручний стартер забезпечить легкий та надійний запуск двигуна навіть при найнижчих температурах.
- Наявність приводу, забезпечить маневреність снігоприбирачу.
- Оператору не потрібно докладати багато зусиль, а тільки керувати.
- Великі колеса з зимовим протекторами забезпечать легку маневреність і простоту в використані за будь-якої погоди, навіть в сильну ожеледицю.
- Якісний металевий матеріал шнека дозволить працювати з різними типами снігу, як зі свіжим снігом так і вкритому кригою.
- Жолоб для викиду снігу вироблений із міцної сталі, та надійно закріплений на рамі снігоприбирача та має спеціальну форму, що дозволяє збільшити дальність та точність викидання снігу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Снігоприбиральник Sequoia SST6553
- Лопатка
- Інструкція експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна, л. с. | 6.5 |
| Потужність двигуна, Вт | 4780 |
| Тип запуску | Ручний |
| Кількість передач | 5 вперед/2 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 500 мм |
| Ширина захвату | 530 мм |
| Висота захоплення | 500 мм |
| Дальність викиду | 8 м |
| Вага | 58 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | SQ196-4T |
| Комплектація | інструкція, Ліпатка |
| Конструкція | самохідна |
| Тип | Бензиновий |
| Кількість швидкостей | 5 вперед / 1 назад |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Робочий механізм | металевий шнек |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб пересування | колеса |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Країна торгової марки | США |
| Фари | Немає |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Потужність двигуна | 4780 Вт |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Макс. дальність викидання | 8 м |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 998 ₴








