
Гідравлічний штабелер GTM SFH1530E FIN 1500 кг 3 м
58 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: SFH1530E FIN
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM SFH1530E FIN - гідравлічне обладнання для підйому, штабелювання та переміщення вантажів територією складу. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефективність вантажно-розвантажувальних робіт.
Зверніть увагу: штабелер підходить для палет розміром 1200x1000 мм і 1000x1200 мм (тип EUR 2 і EUR 3)
Переваги штабелера GTM SFH1530E FIN
- Складське обладнання промислового класу
- Висока якість матеріалів корпусу
- Надійна гідравлічна система
- Максимальна вантажопідйомність 1500 кг
- Максимальна висота підйому вантажів 3 м
- Просте керування навантаженням і пересуванням
- Регульовані підйомні вила для піддонів різної ширини
- Поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям не залишають слідів на підлозі складу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Центр ваги | 400 мм |
| Висота підйому | 3000 мм |
| Колісна база | 1140 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1400 мм |
| Власна вага | 330 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1670 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 740 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | штабелер |
| Габарити | 1670x790x2130 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Матеріал | Сталь |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розмір задніх коліс | 180x50 мм |
| Вантажність | 1500 кг |
| Розмір роликів вил | 74x70 мм |
| Зовнішнє розширення вил | 330-740 мм |
| Макс.робоча висота | 3.0 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Радіус повороту | 1400 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 190 ₴
