
Обігрівач керамічний TeploCeramic TCM-RA 1000 (12073) (000014552)
5 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000014552
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Teploceramic TCM-RA 1000 — побутовий електричний нагрівач у формі тонкої керамічної панелі. Ця серія вирізняється особливою витонченістю й широким спектром кольорів. Під час роботи керамічна панель споживає 1000 Вт і здатна нагріти 20 м2 площі. Є вбудований терморегулятор, який дає змогу задати температуру кімнати та найбільш обігрівальної панелі. Конструктивні особливості: Економія електроенергії Безпека для людини Екологічна безпека для довкілля Простота у встановленні й експлуатації Компактність розмірів Відповідає сертифікатам європейських стандартів якості Не спалює кисень Не сушить повітря Не піднімає пил Технічні характеристики: Країна реєстрації бренда — Україна Країна походження — Україна Виробник — TEPLOCERAMIC Тип — нагрівач Потужність — 1000 Вт Площа обігрівання — 20 м2 Кубатура обігрівання — 50 м3 Температура поверхні — 95 °C Доля інфрачервоного/конвекційного нагрівання — 85%/15% Клас захисту — IP 33 Розмір: 1203х603х17 мм Вага — 24 кг Гарантійний термін — 5 років Кнопка вмик./вимк. - немає Шнур із вилкою — є Регулятор — є Монтаж — горизонтальний/вертикальний Кріплення — є Термін експлуатації — 30 років Комплект постачання: Нагрівач керамічний TCM-RA 1000 (12073) Кріплення на стіну Шнур Вилка Гарантійний талон Інструкція з експлуатації Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 603 мм |
| Ширина | 1203 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кріплення на стіну |
| Режим роботи | 1 |
| Захист | від вологи, від перегрівання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | кераміка з ІЧ обігрівом |
| Розміри | 1203х603х17 мм |
| Потужність | 1.0 кВт |
| Регулятор потужності | Да |
| Макс. площа обігрівання | 20 м2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴








