
Обігрівач керамічний TeploCeramic TC395 (білий) (000014238)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000014238
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Teploceramic TC395 - електричний побутовий нагрівач у вигляді тонкої керамічної панелі. Дана серія відрізняється особливою витонченістю та широким спектром кольорів. При роботі керамічна панель споживає 395 Вт та здатна нагріти 8 м² площі.
Конструктивні особливості:
- Економія електроенергії
- Безпека для людини
- Екологічна безпека для довкілля
- Простота в установці та експлуатації.
- Компактність розмірів
- Відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- Не спалює кисень
- Чи не сушить повітря
- Не піднімає пил
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Україна.
- Країна походження.
- Виробник – TEPLOCERAMIC
- Тип – обігрівач
- Потужність - 395 Вт
- Площа обігріву – 8 м²
- Кубатура обігріву - 20 м³
- Температура поверхні - 80°C
- Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву – 80%/20%
- Клас захисту - IP 54
- Розмір: 603х603х14 мм
- Вага – 11.5 кг
- Гарантійний термін – 5 років
- Кнопка увімкнути./вимкнути. - ні
- Шнур з вилкою - є
- Регулятор – ні
- Монтаж – горизонтальний
- Кріплення – є
- Термін експлуатації – 30 років
Комплект поставки:
- Обігрівач керамічний TC395 (білий)
- Кріплення на стіну
- Шнур
- Вилка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 8 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 395 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 603 мм |
| Ширина | 603 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кріплення на стіну |
| Режим роботи | 0.395 |
| Захист | від вологи, від перегрівання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | кераміка з ІЧ обігрівом |
| Розміри | 603х603х14 мм |
| Потужність | 0.395 кВт |
| Регулятор потужності | Да |
| Макс. площа обігрівання | 8 м2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







