Бензиновий мотобур ECHO EA-410 — портативне обладнання на паливному двигуні для буріння отворів у м'яких ґрунтах або льоду. УВАГА! Ця модель постачається без бурильного шнека.
Призначення: може використовуватися для встановлення стовпів, зміцнення фундаментів, монтажу парканів та інших огорож, у садівництві для висаджування деяких сортів рослин, під час різних земляних робіт.
Особливості мотобура ECHO
Контроль якості по всій виробничій лінії
Уся продукція відповідає світовим стандартам якості
Надійний механізм
Японська якість
Переваги мотобура ECHO EA-410
Бензиновий 2-тактний двигун потужністю 1.68 кВт (2,28 кВт)
Об'єм двигуна становить 42,7 куб. см
Паливний бак на 1 літр
Ефективний повітряний фільтр
Витрата палива становить 1,2 л/год
Максимальна глибина буріння становить 250 см
Мотобур дає змогу зробити отвір діаметром до 25 см
Механічний тип приводу
Вага мотобура без шнека становить 9.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Максимальна довжина бура | 250 см |
| Максимальний діаметр бура | 25 см |
| Потужність двигуна | 1680 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.3 л. |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Об'єм двигуна | 42.7 см3 |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Передаточне число редуктора | 30 |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | 2-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 116 ₴

