
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Razor (125x22.23x1.6 мм) (11115062010)
798 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11115062010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск DISTAR 1A1R Razor (125x22.23x1.6 мм) — це високотоочний відрізний круг із суцільним алмазоносним шаром, який забезпечує ідеально рівний різ без сколів. Універсальний у застосуванні, однак найчастіше використовується для різання твердої кераміки, керамограніту, м’якого мармуру та підлогової плитки. Призначений для сухого різання та забезпечує швидкість прорізання до 1,5 погонних метрів за хвилину.
У дисків у популярних діаметрах 125 і 230 мм збільшено алмазний ріжучий шар на 20%, який тепер становить 10 мм. У поєднанні з насадкою Slider Mechanic 45 диск дозволяє виконувати точне різання твердої плитки під кутом 45°. Під час роботи забезпечується гладка кромка без ризику сколів, тріщин та інших дефектів поверхні.
Конструктивні особливості:
- Висока швидкість різання та збільшений ресурс диска
- Підвищена точність різу завдяки жорсткій конструкції
- Чистий і акуратний різ без сколів
- Універсальність і висока продуктивність
- Довговічність і надійність в експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип диска: суцільний, відрізний
- Сумісність: плиткоріз, верстат, КШМ
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1.6 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22.23 мм
- Висота алмазного шару: 10 мм
- Максимальні оберти: 12000 об/хв
- Робочий матеріал: керамічна плитка, керамограніт, мармур, граніт, пісковик
Комплектація:
- Алмазний диск по кераміці Distar 1A1R Razor
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Піщаник, Мармур, Граніт, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамограніт, Мармур, піскавник |
| Макс. оберти | 12000 об/хв |
| Висота сегмента | 10 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴


