
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Razor (230x22.2x2 мм) (11115062017)
733 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11115062017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Distar 1A1R Razor — багатофункціональний інструмент для різання, шліфування та зняття фасок під час оброблення граніту ручним електроінструментом.
Конструктивні особливості:
Диск може здійснювати рівний розріз без утворення відколів
Є універсальним, але застосовують його зазвичай для твердої кераміки, а також м'якого мармуру та підлоги
Призначений для сухого різання зі швидкістю прорізу 1.5 погонних метрів за хвилину
Під час роботи з диском забезпечується гладка крайка, повністю виключається пошкодження плитки, розтріскування покриття та інші дефекти
Висота алмазного шару становить — 10 мм
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Різновид диска — «Сплоский»
Тип — відрізний
Сумісний із — верстатом, плиткорізом, КШМ
Діаметр диска — 230 мм
Товщина диска — 2.0 мм
Висота сегмента — 10 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12000 об/хв
Робочий матеріал:
Керамічна плитка
Граніт
Керамограніт
Мрамор
Комплект постачання:
Диск алмазний за керамікою Distar 1A1R Razor
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 10 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 12000 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, керамограніт, Мармур |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴

