
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Decor Slim (125x22.2x1.2 мм) (11115427010)
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11115427010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск для кераміки Distar 1A1R Decor Slim — це багатофункціональний інструмент для різання, шліфування та зняття фасок під час оброблення керамограніту за допомогою ручного електроінструмента. Завдяки ультратонкому алмазному шару забезпечує максимально чистий і акуратний різ навіть на твердих матеріалах.
Конструктивні особливості:
- Універсальний вибір для різання плитки будь-якого типу
- Оптимальний для керамограніту, підлогової та настінної плитки
- Ультратонка алмазна різальна крайка — лише 1.2 мм для надчистого різу
- Висока продуктивність: швидкість різання до 1.75 м/хв по керамограніту товщиною 10 мм
- Максимальна точність і тонкість лінії різу
- Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип: диск відрізний
- Різновид: «сплошний»
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: плиткоріз, верстат, кутова шліфмашина (КШМ)
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1.2 мм
- Висота сегмента: 8 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Робочі матеріали: керамічна плитка, граніт, керамограніт, мармур
Комплектація:
- Алмазний диск для кераміки Distar 1A1R Decor Slim
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Мармур, Піщаник, Кераміка |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамограніт, Мармур, піскавник |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Висота сегмента | 8 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴


