
Диск алмазний за гранітом Distar 1A1RSS/C3 Bestseller Stone (230x22.2x2.6 мм) (14315084017)
660 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14315084017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск алмазний за гранітом Distar 1A1RSS/C3 Bestseller Stone — оптимально підходить для роботи з різними матеріалами, як-от граніт, керамограніт, вогнетривка цегла, клінкерна плитка, піскавик.
Конструктивні особливості:
Є універсальним рішенням для роботи з усіма природними кам'яними матеріалами
На ринку диск позиціює себе як найдоступніше рішення для оброблення вищевказаних матеріалів
Висота сегмента становить — 8 мм
Рекомендується застосовувати на болгарках потужністю до 2.5 кВт із частотою обертання до 6650 обертів за хвилину
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Тип диска — «Сегментний»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: КШМ, штроборіз, бензоріз
Діаметр диска — 230 мм
Товщина диска — 2.6 мм
Висота сегмента — 8 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 6650 об/хв
Робочий матеріал:
Граніт
Керамограніт
Клінкерна плитка
Піщаник
Мрамор
Комплект постачання:
Диск алмазний за гранітом Distar 1A1RSS/C3 Bestseller Stone
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 8.0 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамограніт, Мармур, піскавник |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




