
Диск алмазний для бетону Distar 1A1RSS/C3 Technic Advanced (230x22.2x2.6 мм) (14315086018)
1 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14315086018
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний для бетону Distar 1A1RSS/C3 Technic Advanced оптимально підходить для роботи з різними матеріалами, як-от армований бетон, бетон, цегла, вогнетривка цегла, тротуарна плитка, граніт. Завдяки продуманій конструкції та високій якості виготовлення диск забезпечує стабільну продуктивність, точність різу та тривалий термін служби. Ідеально підходить для професійного використання під час будівельних і монтажних робіт.
Конструктивні особливості:
- Завдяки універсальності та доступній вартості набув широкої популярності серед будівельних бригад
- Висота алмазного покриття становить 12 мм
- Просунута форма сегментів забезпечує ефективне охолодження в закритих кожухах штроборізів
- Найкраще підходить для виконання робіт зі штроблення під електропроводку та водопровід
- Використовується на будь-яких КШМ
- Надійність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип диска: сегментний
- Тип: відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: КШМ, штроборіз
- Діаметр диска: 230 мм
- Товщина диска: 2.6 мм
- Висота сегмента: 12 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 6650 об/хв
- Оброблювані матеріали: бетон, армований бетон, цегла, вогнетривка цегла, граніт
Комплектація:
- Диск алмазний для бетону Distar 1A1RSS/C3 Technic Advanced (230x22.2x2.6 мм)
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт, Піщаник |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Граніт, пещат |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴



