
Диск алмазний по асфальту Distar 1A1RSS/C3 STAYER (230x22.2x2.6 мм) (14315005017)
1 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14315005017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний по асфальту Distar 1A1RSS/C3 STAYER створений за сучасними технологіями для ефективного різання абразивних матеріалів, таких як асфальт, пісковик та свіжий бетон. Завдяки тонкому алмазному шару забезпечує максимально швидке та продуктивне різання. Спеціальний захисний шар сегментів запобігає швидкому зносу алмазного сегмента, а великий ресурс роботи дозволяє різати до 200 погонних метрів асфальту на глибину 4 см. Диск призначений для кутових шліфувальних машин середньої потужності 2.0–2.6 кВт із стандартним посадковим місцем 22,2 мм.
Конструктивні особливості:
- Сучасне виробництво для оброблення абразивних матеріалів (асфальт, пісковик, бетон)
- Тонкий алмазний шар для швидкого та продуктивного різання
- Спеціальний захисний шар сегментів для запобігання швидкому зносу
- Великий ресурс роботи до 200 погонних метрів при різанні асфальту на глибину 4 см
- Призначений для КШМ середньої потужності 2.0–2.6 кВт
- Оптимальна продуктивність і відмінний результат роботи
- Надійність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип диска: «Сегментований»
- Тип: відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісний з: КШМ
- Діаметр диска: 230 мм
- Товщина диска: 2.6 мм
- Висота сегмента: 10 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 6650 об/хв
- Оброблювані матеріали: асфальт, бетон, пісковик
Комплектація:
- Диск алмазний по асфальту Distar 1A1RSS/C3 STAYER (230x22.2x2.6 мм)
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Асфальт, Піщаник |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт,бетон, пещатник |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴


