
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Edge DRY (125x22.2х1.6 мм) (11115537010)
1 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11115537010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Edge DRY — багатофункціональний інструмент для різання, шліфування та зняття фасок під час оброблення керамограніту, кварциту, мармуру ручним електроінструментом.
Конструктивні особливості:
Алмазний диск створений для різання кераміки під кутом 45°
Висока жорсткість корпусу диска забезпечує м'якість різання, можливість шліфування крайки
Широкий двосторонній алмазоносний шар 25 мм армує корпус, робить його жорстким
Алмазійна зв'язка з «стівим» малюнком шару робить різання м'яким і високопродуктивним
Велика площина створює ефект «опори», спрямовуючи диск строго за прямою
Дає змогу підшліфувати крайку торця плитки
Застосовується на КШМ без застосування охолодження
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Тип диска — «Сотовий»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: верстат, плиткоріз, КШМ
Діаметр диска — 125 мм
Товщина диска — 1.6 мм
Висота сегмента — 25 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12250 об/хв
Робочий матеріал:
Керамічна плитка
Клінкерна плитка
Граніт
Керамограніт
Мрамор
Кварцит
Комплект постачання:
Диск алмазний за керамікою Distar 1A1R Edge DRY
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 25.0 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамічна плитка,керамограніт, Мармур |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Сотами |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴






