
Диск алмазний Distar 1A1R 100 Cleaner (100x22.2x0.8 мм) (11115421006)
1 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11115421006
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чищення швів без клопоту, під час реновації інтер'єру, часто необхідно оновити шви між керамічною плиткою. Чищення між швів плитки — вельми трудомістке завдання, зазвичай для цього використовують ручний інструмент або реноватори. У будь-якому разі, це довго та трудомістко. Застосування інноваційного диска Cleaner, чищення швів перетворюється на швидкий високопродуктивний процес. Тепер цю операцію можна проводити на будь-який КШМ.
Конструктивні особливості:
Завдяки високій швидкості обертання 80 м/с диск миттєво виходить, затираючи затирку з паза
Диск має товщину алмазоносного шару 0.8 мм, тому підійде під більшість швів, не пошкоджуючи крайку плитки
Диск ефективно працює з будь-яким матеріалом затирання — цементно-піщаним і навіть епоксидним
Диск має зовнішній діаметр 101.6 мм із посадковим місцем 22.2 мм
Попри малу товщину шару, фланцева конструкція стабілізує навантаження на диск
Встановлюється на КШМ 115, 125
Робота без застосування охолодження
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Різновид диска — «Сплоский»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: КШМ
Діаметр диска — 100 мм
Товщина диска — 0.8 мм
Висота сегмента — 5 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 15000 об/хв
Робочий матеріал:
Керамічна плитка
Клінкерна плитка
Гранітна плитка
Мармурова плитка
Комплект постачання:
Диск алмазний Distar 1A1R 100 Cleaner
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 5.0 мм |
| Діаметр | 100 мм мм |
| Макс. оберти | 15000 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамограніт, пещатко, сплитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







