
Алмазний відрізний диск Bosch Standard for Ceramic (150x22.23x1.6 мм) (2608602203)
595 ₴
- В наявності
- Код: 2608602203
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Диск алмазний суцільний Bosch Professional for Ceramic призначений для різання кераміки, керамічної плитки, мармуру, покрівельної черепиці тощо.
Завдяки суцільному виготовленню різальної крайки, підходить для чистого різання без відколів керамічної плитки
Диск встановлюється на болгарках і ручних відрізних машинах із посадковим отвором 22.23 мм
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — відрізний диск
Застосування — будівництво
Сумісний з - КШМ
Діаметр диска — 150 мм
Товщина диска — 1.6 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23
Висота сегмента — 7.0 мм
Максимальна кількість обертів — 10200 об/хв
Гарантія — 24 місяці
Робочий матеріал:
Керамічна плитка
Черепиця
Мрамор
Комплект постачання:
Алмазний відрізний диск Bosch Standard for Ceramic
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 7.0 мм |
| Діаметр | 150 мм мм |
| Макс. оберти | 10200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | керамічна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴

