
Диск відрізний алмазний за керамогранітом Husqvarna GS2S (230х25.4х1.6 мм) (5430803-77)
1 294 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5430803-77
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск Husqvarna GS2S (230х25.4х1.6 мм) — диск з безперервною кромкою, що забезпечує високу якість різання без сколів. Спеціальний сталевий корпус знижує рівень шуму під час роботи, а геометрія диска оптимізована для різання скляної плитки та керамограніту. Диск призначений для сухого різу та витримує великі навантаження, забезпечуючи високу продуктивність і точний результат.
Конструктивні особливості:
- Алмазне напилення
- Призначений для різання керамограніту
- Сухий різ
- Витримує великі навантаження
- Висока якість різання
- Надійність та тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Швеція
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Husqvarna Construction
- Тип диска: «суцільний», відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: верстат, плиткоріз
- Діаметр диска: 230 мм
- Товщина диска: 1.6 мм
- Висота сегмента: 7 мм
- Діаметр центрального отвору: 25.4 мм
- Максимальна кількість обертів: 6650 об/хв
- Вага: 0.58 кг
- Робочий матеріал: керамограніт, мармур, граніт, кераміка, скляна плитка
Комплектація:
- Диск відрізний алмазний за керамогранітом Husqvarna GS2S
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Мармур, Граніт, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамограніт, Мармур, Стеклянна плитка |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Висота сегмента | 7 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴
