
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Esthete (125x22.2x1.1 мм) (11115421010)
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11115421010
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Esthete (125x22.2x1.1 мм) (11115421010) — багатофункціональний інструмент для різання, шліфування та зняття фасок під час оброблення керамограніту ручним електроінструментом. Диск забезпечує високу якість різання, легке та точне пиляння з мінімальним опором матеріалу. Підходить для плитки з декоративними покриттями, залишаючи чисту крайку на всіх типах плитки, включно з глазурованими поверхнями. Нова конструкція з ефектом "прозорого корпусу в розрізі" дозволяє контролювати лінію різу, а корпус, посилений фланцем, гарантує впевнене різання твердої кераміки. Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження алмазного шару. Висота алмазного шару — 8 мм. Диск відзначається високою продуктивністю, надійністю та тривалим терміном експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Розроблений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративними покриттями
- Ультратонкий алмазний шар забезпечує точний та делікатний розріз
- Менший опір матеріалу забезпечує легке та швидке пиляння
- Залишає чисту крайку на всіх типах плитки, зокрема з глазурованим покриттям
- Нова конструкція диска з ефектом "прозорого корпусу в розрізі" дає змогу контролювати лінію різу
- Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої кераміки
- Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження різального шару
- Висота алмазного шару: 8 мм
- Висока продуктивність і чудовий результат роботи
- Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Різновид диска: «Сплоский»
- Тип: відрізний
- Сумісність: верстат, плиткоріз, КШМ
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1.1 мм
- Висота сегмента: 8 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Робочі матеріали: керамічна плитка, граніт, керамограніт, мармур
Комплектація:
- Диск алмазний для кераміки Distar 1A1R Esthete
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній упаковці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Мармур, Граніт, Кераміка |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.1 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, керамограніт, Мармур |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Висота сегмента | 8.0 мм, 10 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴




