
Диск алмазний універсальний KLINGSPOR DT 900 UT SPECIAL (230х22.2х2.5 мм) (325367)
1 957 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325367
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний універсальний диск KLINGSPOR DT 900 UT SPECIAL (230х22.2х2.5 мм) (325367) — високопродуктивний відрізний диск, спеціально розроблений для використання з кутовими шліфувальними машинами. Завдяки агресивним ріжучим і шліфувальним властивостям підходить для оброблення різних матеріалів, вважається універсальним інструментом.
Конструктивні особливості та переваги
- Оптимізований для роботи з бетоном та будівельними матеріалами.
- Висока агресивність та тривалий термін експлуатації.
- Спеціальний дизайн забезпечує ефективне охолодження під час роботи.
- Гарантована плавність ходу, низький рівень шуму та акуратні зрізи.
- Можливе використання як для мокрого, так і сухого різання.
- Сегменти Turbo забезпечують високу швидкість різання.
- Відповідає стандарту EN 13236.
- Підходить для щоденного інтенсивного використання.
Технічні характеристики
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: KLINGSPOR
- Тип диска: Турбо
- Тип: відрізний
- Мокрий різ: так
- Сумісність: верстат, УШМ
- Діаметр диска: 230 мм
- Товщина диска: 2.5 мм
- Висота сегмента: 10 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 6600 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/с
Оброблювані матеріали
- Бетон
- Армований бетон
- Камінь
- Черепиця
Комплект постачання
- Алмазний універсальний диск KLINGSPOR DT 900 UT SPECIAL
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Армований бетон, Бетон |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Турбо |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 2.5 мм |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, Бетон, Черепиця |
| Макс. оберти | 6600 об./хв |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 957 ₴
