
Диск алмазний Distar 1A1RSS Rapid (125х22.2х2.0 мм) (10170085269)
360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10170085269
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний диск RAPID — це передовий продукт для швидкісного виконання робіт. Призначений для різання різних будівельних матеріалів, як-от армований бетон, тротуарна плитка, цегла, піщаник. Також диск здатний працювати з різними гранітами. Його агресивна форма сегментів забезпечує підвищену швидкість різання. Товщина алмазних сегментів становить 2.0 мм, що менше товщини сегментів більшості представлених на ринку дисків. Крім підвищеної швидкості, така товщина створює меншу ширину прорізу, менше перемелює оброблюваний матеріал у шлам, а відповідно створює менший обсяг пилу.
Конструктивні особливості:
За тієї ж товщини алмазовмісного шару 2.0 мм підвищена надійність
Диск витримує великі навантаження
Поліпшені робочі характеристики — підвищене самостійне заточування
Ще вища якість різання
Цей диск призначений для роботи на КШМ та інших верстатах-пліткорізах зі стандартним посадковим валом 22.23 мм
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Тип диска — «Сегментований»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: КШМ, плиткоріз, верстат
Діаметр диска — 125 мм
Товщина диска — 2.0 мм
Висота сегмента — 10 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12250 об/хв
Робочий матеріал:
Граніт
Керамограніт
Армований бетон
Піщаник
Тротуарна плитка
Комплект постачання:
Диск алмазний Distar 1A1RSS Rapid
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, гераніт, керамограніт, Писчаник, сплитка з природного каменю |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

