
Диск алмазний Distar 1A1R PRO Gres (125х22.2х1.9 мм) (90215129020)
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90215129020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час оброблення керамічної плитки, керамограніту часто потрібно швидко переходити від операції різання до операції шліфування. Зміна диска на фрезу та навпаки вимагає багато часу, а використовувати додаткову КШМ незручно. Мати на одній болгарці інструмент відразу з двома функціями — це чудове рішення! Диск-фреза 1А1R PRO Gres на лицьовій стороні має широкий алмазоносний шар 20 мм. Крім різання, широкий шар дає змогу ефективно шліфувати торцю плитки, зашліфувати нерівності, виконувати криволінійне різання. Особливо ефективний диск працює під час різання плитки під 45°, виконання операції «заущення». Алмазоносний шар після різання додатково шліфує крайку, утворюючи чисту поверхню. Диск чудово працює разом із насадкою на КШМ для різання під 45° Slider 45 MECHANIC.
Конструктивні особливості:
Диск витримує великі навантаження
Ще вища якість різання
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Використовується на КШМ 125 без застосування охолодження
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Різновид диска — «Сплоский»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: КШМ
Діаметр диска — 125 мм
Товщина диска — 1.9 мм
Висота сегмента — 20 мм
Робота під кутом 45° — так
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12250 об/хв
Робочий матеріал:
Граніт
Керамограніт
Піщаник
Керамічна плитка
Комплект постачання:
Диск алмазний Distar 1A1R PRO Gres
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 20 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, керамограніт, пещат, сплитка з природного каменю |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




