
Диск полірувальний Distar CoolPAD (100х3.0х15 мм) (90238082018)
498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90238082018
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Полірувальний диск Distar CoolPAD (100х3.0х15 мм) спеціально розроблений для сухого шліфування кераміки та керамограніту на УШМ. Більшість полірувальних дисків на ринку призначені для шліфування граніту з використанням охолодження, проте майстри часто застосовують їх для сухої обробки керамограніту, що призводить до швидкого засалення та затуплення алмазних зерен, зниження швидкості обробки, появи сколів та погіршення якості кромки. Distar CoolPAD вирішує ці проблеми.
Склад алмазоносного шару забезпечує стабільно високу швидкість обробки та відмінну якість поверхні. Диском можна торкатися глазурі плитки, не побоюючись пошкодити край. Профіль шару у формі "евольвенти" ефективно виводить шлам із зони шліфування. Завдяки цим властивостям, один номер диска замінює три полірувальні частини різних зернистостей: No 1 замінює зерна 30, 60, 120; No 2 — 120, 200, 400; No 3 — 400, 800, 1000. Перед першим використанням робочу поверхню диска необхідно заточити абразивним матеріалом.
Конструктивні особливості:
- Витримує великі навантаження
- Висока якість обробки
- Висока продуктивність
- Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип диска: Полірувальний
- Сухе шліфування
- Сумісність: УШМ
- Діаметр диска: 100 мм
- Товщина диска: 3.0 мм
- Зернистість: 1
- Діаметр центрального отвору: 15.0 мм (Velcro)
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Робочий матеріал: граніт, керамограніт
Комплектація:
- Полірувальний диск Distar CoolPAD
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Граніт, Керамограніт |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Полірувальний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Толщина диска | 3.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, керамограніт, сплитка з природного каменю |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 498 ₴





