
Диск алмазний Distar 1A1R Esthete 2.0 (125х22.2х1.1 мм) (10126024010)
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10126024010
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний Distar 1A1R Esthete 2.0 призначений для високоефективного різу плитки, плитки клинерної та керамограніту. Диск випускається з зовнішнім діаметром 125 мм і посадковим отвором 22,2 мм та призначений для роботи на кутошліфувальних машинах (КШМ) без використання охолодження. Завдяки оптимізованій товщині алмазовмісного шару 1,1 мм диск відзначається підвищеною надійністю, високою продуктивністю та тривалим терміном експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Товщина алмазовмісного шару 1,1 мм забезпечує підвищену надійність
- Витримує великі навантаження під час роботи
- Покращені робочі характеристики завдяки підвищеному самостійного заточуванню
- Висока якість різання та відмінний результат роботи
- Підходить для мережевих та акумуляторних КШМ
- Робота без використання охолодження
- Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Україна
- Виробник: Distar
- Тип диска: «Сегментований»
- Тип: відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: КШМ
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1,1 мм
- Висота сегмента: 6 мм
- Діаметр центрального отвору: 22,23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12 250 об/хв
- Оброблювані матеріали: плитка, плитка клинерна, керамограніт
Комплектація:
- Диск алмазний Distar 1A1R Esthete 2.0
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Граніт, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.1 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт,керамічна плитка, керамограніт, сплитка з природного каменю |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Висота сегмента | 6.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴







