
Диск алмазний для кераміки KLINGSPOR DT 300 F Extra (125х22.2х1.6 мм) (325358)
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325358
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск для кераміки KLINGSPOR DT 300 F Extra (125х22.2х1.6 мм) (325358) — високоякісний відрізний круг, призначений для користувачів, які цінують професійний інструмент, але застосовують його не щодня. Суцільний край диска забезпечує чисті й точні розрізи без відколів.
Конструктивні особливості:
- Оптимізований для оброблення кераміки, клінкера та черепиці
- Суцільний край диска забезпечує швидке виконання робіт і скорочує час різання
- Чисті краї без відколів під час різання плитки
- Якість за привабливою ціною
- Підходить для щоденного використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: KLINGSPOR
- Тип диска: «Сплошний», відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: верстат, КШМ
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1.6 мм
- Висота сегмента: 7 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12200 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/с
- Робочий матеріал: кераміка, черепиця, клінкерна плитка
Комплектація:
- Диск алмазний для кераміки KLINGSPOR DT 300 F Extra
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, Клінкерна плитка, Черепашка |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Висота сегмента | 7.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
