
Диск алмазний для бетону KLINGSPOR DT 350 BT Extra (125х22.2х2.4 мм) (354791)
1 205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 354791
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний відрізний круг DT 350 BT Extra від компанії Klingspor розроблений спеціально для використання з кутовими шліфувальними машинами. Завдяки агресивній різальній здатності інструмент ідеально підходить для оброблення різних матеріалів і вважається універсальним.
Конструктивні особливості:
- Круг оптимізований для оброблення бетону, армованого бетону та каменю
- Сегменти Turbo забезпечують високу швидкість різання
- Відповідає стандарту EN 13236
- Підходить для щоденного використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: KLINGSPOR
- Тип диска: Сегментований — Турбо
- Призначення: відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: верстат, УШМ
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 2.4 мм
- Висота сегмента: 10 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12200 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/с
- Оброблювані матеріали: бетон, армований бетон, камінь, клінкерна плитка
Комплектація:
- Алмазний диск для бетону KLINGSPOR DT 350 BT Extra
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований, Турбо |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 2.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, бетон, Камінь, Клінкерна плитка |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴
