
Диск алмазний для бетону KLINGSPOR DT 900 B Special (350х25.4х3 мм) (325081)
3 616 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325081
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великі алмазні відрізні круги DT 900 B Special — це високопродуктивний інструмент, який відповідає найвищим вимогам навіть за щоденного використання в найскладніших умовах.
Конструктивні особливості:
- Диски підходять для використання на бензорізах
- Сегменти Turbo характеризуються надзвичайно високою агресивністю, що забезпечує високу швидкість різання
- Особливо добре ріжуть бетон
- Призначені для оброблення старого бетону, армованого бетону, силікатної цегли та інших будівельних матеріалів
- Відповідає стандарту EN 13236
- Підходить для щоденного використання
- Європейська якість за доступною ціною
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Німеччина
- Виробник: KLINGSPOR
- Тип диска: «Сегментований — Турбо»
- Призначення: відрізний
- Мокрий різ: немає
- Сумісність: верстат, бензоріз
- Діаметр диска: 350 мм
- Товщина диска: 3 мм
- Висота сегмента: 12 мм
- Діаметр центрального отвору: 25.4 мм
- Максимальна кількість обертів: 5500 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 100 м/с
- Оброблювані матеріали: бетон, армований бетон, камінь, силікатна цегла
Комплектація:
- Диск алмазний для бетону KLINGSPOR DT 900 B Special
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Армований бетон, Цегла, Камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований, Турбо |
| Режим роботи | Сухой |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Толщина диска | 3.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, бетон, Камінь, Силікатна цегла |
| Макс. оберти | 5500 об./хв |
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 616 ₴
