Дриль безударний Makita DP 2010:
переваги
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення.
Зручний перемикач реверсу на центральній ручці для перемикання однією рукою
Компактний і легкий, але досить потужний інструмент
Ключовий патрон
Точне свердління на високих швидкостях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип | Дриль |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр патрона | 0.5 - 6.5 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 15 мм |
| Діаметр свердління в металі | 6.5 мм |
| Кількість обертів | 4200 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання,Торцевий ключ S10 P-04341 |
| Потужність | 370 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
| Тип патрона | Под ключ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 937 ₴



