Ударний дриль Makita M8103:
переваги
Легкий компактний дриль
Регулювання від натискання кнопки та реверс
Зручно використовувати в дрібних роботах зі свердління.
Надійний затискний патрон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 1.5 - 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 18 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 0 - 3000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 0 - 33000 уд./хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Потужність | 430 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигуна | Немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴





