Дриль безударний Makita DP 4003:
переваги
Надпотужний мотор забезпечує найвищий крутний момент серед дрилів цього класу.
Міцний алюмінієвий корпус двигуна забезпечує підвищену надійність.
Ергономічна конструкція та м'яка накладка на ручці.
Швидкозатискний патрон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.4 кг |
| Габарити | 308x72x190 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 600 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | бічна ручка, Картонне паковання |
| Контроль обертів | Немає даних |
| Максимальна ємність акумулятора | Немає даних |
| Потужність | 750 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Мережа |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | Немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴

