-26%

Шліфувальний верстат GTM SD46 370 Вт (SD46)
9 520 ₴
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD46
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM SD46 - дисково-стрічковий шліфувальний верстат для обробки різних поверхонь. Залежно від обраної зернистості диска і стрічки, верстат підходить як для грубого шліфування, так і для полірування заготовок.
Основні переваги GTM SD46:
- 370 Вт - максимальна споживана потужність
- Комбінована конструкція - використовує шліфувальні круги та стрічки
- 152 мм - діаметр шліфувальних кругів
- 102х915 мм - розмір стрічки
- 7,6 м/с - швидкість руху стрічки
- 2850 об/хв - висока швидкість обертання вала
- 0-90° - регульований кут нахилу стрічки
- Додатковий робочий стіл із регулюванням кута нахилу до 45°
- 225х158 мм - розмір столу
- Регульований упор для інструменту
- Стійка конструкція для високої точності шліфування
- Отвір для підключення патрубка пилосмока
Комплектація:
- Шліфувальний верстат GTM SD46
- Шліфувальний круг 152мм
- Шліфстрічка 102х915 мм
- Робочий стіл
- Мітчик калібру
- Захисний кожух диска
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 370 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальний діаметр диска | 152 мм |
| Швидкість шліфування | 7.6 м/сек |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Тип | Шліфувальний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна торгової марки | Германия |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Потужність двигуна | 375 Вт |
| Посадковий отвір | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр диска | 152 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 2850 об/хв |
| Максимальна швидкість руху стрічки | 7.6 м/сек |
| Довжина столу | 225 мм |
| Ширина стола | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴


