
Верстат токарний по дереву GTM TWL1000IA 370 Вт (TWL1000IA)
7 813 ₴
- Готово до відправки
- Код: TWL1000IA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TWL1000IA - якісний токарний верстат побутового класу для роботи по дереву. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає всього 370 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями і заготовками завдовжки до 1 м, а товщиною до 35 см.
Основні переваги GTM TWL1000IA:
- Надійна конструкція та якісні матеріали
- Працює від побутової електромережі 220 В
- Низьке енергоспоживання під час роботи - всього 370 Вт
- 350х1000 мм - максимальний розмір дерев'яної заготовки
- Просте ручне регулювання швидкості обертання заготовки
- 4 робочих швидкості обертання шпинделя - від 850 до 2500 об/хв
- Розміри верстата в зібраному вигляді всього 870х220х370 мм
- Є одним із найлегших і важить 21 кг
Комплектація:
- Токарний верстат по дереву GTM TWL1000IA
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 370 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 1000 мм |
| Ширина заготовки | 350 мм |
| Товщина заготовки | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонне паковання, статок |
| Тип | Циркулярний |
| Габарити | 550x800 (550x1600) мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Країна торгової марки | Китай |
| Макс. діаметр диска | 315 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 65 мм |
| Макс. ширина дошки | 1600 мм |
| Глибина пропилювання під кутом 90 | 82 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 813 ₴


