-12%

Верстат фуговальний GTM SP-200 1500 Вт (SP-200)
45 271 ₴
39 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP-200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фуговальний верстат GTM SP-200 — якісний верстат побутового класу для фугування дерев'яних заготовок і дощок. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає всього 1500 Вт. Верстат здатен працювати з дерев'яними деталями та заготовками шириною до 200 мм.
Конструктивні особливості:
- Надійна конструкція та якісні матеріали
- Працює від побутової електромережі 220 В
- Низьке енергоспоживання — всього 1500 Вт
- Максимальна ширина дерев'яної заготовки: 200 мм
- Максимальна товщина знімання стружки: 0–3,175 мм (1/8")
- Робочий вал із 3 сталевими ножами
- Частота обертання вала: 4400 об/хв
- Робоча поверхня верстата виготовлена з високоміцного чавуну
- Розмір фугувального столу: 1340 × 230 мм
- Додатковий фугувальний упор: 875 × 98 мм, регулювання кута нахилу -45°–0°–45°
Технічні характеристики:
- Тип: фуговальний верстат
- Джерело живлення: від мережі 220 В
- Потужність двигуна: 1500 Вт
- Максимальна ширина заготовки: 200 мм
- Максимальна товщина знімання стружки: 0–3,175 мм (1/8")
- Робочий вал із 3 ножами зі сталі
- Частота обертання вала: 4400 об/хв
- Розмір фугувального столу: 1340 × 230 мм
- Додатковий фугувальний упор: 875 × 98 мм, регулювання кута нахилу -45°–0°–45°
- Гарантія: відповідно до комплектації виробника
Комплектація:
- Фуговальний верстат GTM SP-200
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина стругання | 3.175 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Ширина заготовки | 200 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4400 об/хв |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 1140 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 940 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 200 мм |
| Діаметр строгального валу | 61 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фугально-рейсмусовий |
| Матеріал фугувальних панелей | Алюміній |
| Габарити | 400x260 мм |
| Матеріал столу | чавун |
| Стружка під час рейсмусування | 0-3 |
| Кількість ножів | 2 шт |
| Діаметр ножового вала | 63 мм |
| Висота проходу | 160 мм |
| Ширина проходу | 260 мм |
| Швидкість подавання | 5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Стружка під час функціонування | 0-3 |
| Розміри фугальних панелей | 1040x260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 990 ₴


