
Верстат авіашалмусовий GTM TP104H 4 кВт 400 В (TP104H)
126 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: TP104H
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM TP104H - професійне обладнання для обробки деревини. Рейсмусовий верстат TP104H призначається для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 108 мм. Верстат здатний працювати з дошками шириною до 400 мм і товщиною від 10 мм до 120 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією і точної мірної лінійки. Швидкість подачі заготовки досягає 12 м/хв.
Основні переваги GTM TP104H:
- Професійний верстат для обробки дерева
- Працює від промислової 3-фазної електромережі 400 В
- 4000 Вт - максимальна споживана потужність
- 5000 об/хв - частота обертів вала
- 108 мм - діаметр ріжучого вала
- 4 робочих ножа із загартованої сталі
- 5 мм - максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 400 мм - максимальна ширина заготовки
- 120 мм - максимальна товщина заготовки
- 10 мм - мінімальна товщина заготовки
- 200 мм - мінімальна довжина заготовки
- 8/10/12 м/хв - швидкість подачі заготовки
- Точне регулювання висоти - є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу під час роботи
Комплектація:
- Верстат рейсмусовий GTM TP104H
- Ковпак для аспірації
- Інструкция з експлуатації
- Дерев'янна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина стругання | 5 мм |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Ширина заготовки | 400 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 12 м/сек |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 450 кг |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Картонне паковання, статок |
| Тип | Рейсмусовий |
| Матеріал столу | чавун |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стружка під час рейсмусування | 0-4 |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Діаметр ножового вала | 77 мм |
| Висота проходу | 120 мм |
| Ширина проходу | 400 мм |
| Швидкість подавання | 13.5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 564 ₴




