
Ударний дриль Makita HP1640 мережева, 0.68 кВт
4 440 ₴
3 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP1640
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Дриль Makita HP1640 - електричний інструмент для свердління дерева, металу або бетону. Дана модель має електродвигун на 680 Вт, що дозволяє розвивати швидкість обертання робочої деталі на холостому ходу до 2800 об/хв і видавати до 44800 ударів на хвилину.
Призначення: часто використовується під час ремонту або будівельних робіт, для виготовлення меблів і обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів.
Особливості електричних дрилів Makita
- Високопродуктивність і довговічність
- Зручна конструкція
- Контроль якості у відповідності з міжнародними стандартами
- Максимальна захист оператора в процесі роботи
Переваги ударного дриля Makita HP1640

- Надійний електродвигун потужністю 680 Вт
- Число оборотів холостого ходу досягає 2800 об/хв
- Металевий швидкозажимний патрон 1,5 - 13 мм
- Бічна рукоятка для більш зручної роботи з інструментом
- Фіксатор вимикача для безперервної роботи
- Ключовий патрон
- Великий пусковий перемикач, попереджає відчуття втоми в пальцях навіть під час тривалої роботи
- Діаметр свердління металу 13 мм
- Діаметр отвору в деревині 30 мм
- Діаметр отвору в бетоні 16 мм
- Габарити 303 x 72 x 222 мм
- Інструмент важить 2 кг
Технічні характеристики електродрилі Makita HP1640
| Номінальна споживана потужність: | 680 Вт |
| Тип патрона: | ключовий |
| Максимальний діаметр отвору в процесі свердління деревини/металу/бетону: | 30 мм / 13 мм / 16 мм |
| Максимальне число оборотів холостого ходу: | 2800 об/хв |
| Кількість ударів: | 44800 ударів/хв |
| Діапазон затиску свердлильного патрона: | 1,5 - 13 мм |
| Вага без кабелю: | 2 кг |
5 причин купити електродриль в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс можна дешево купити якісну дриль з хорошими технічними характеристиками. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Makita. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вам потрібні хороші дрилі, але ви сомневатесь, які вибрати, консультанти відповідять на всі питання. Вони також допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 680 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 303 мм |
| Висота | 222 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Країна виробник | Японія |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 |
| Потужність, Вт | 680 |
| Обертів, об/хв | 2800 |
| Частота ударів, уд/хв | 44800 |
| Патрон, мм | 13 |
| Макс. крутний момент, Нм | - |
| Діаметр свердління в металі, мм | 13 |
| Діаметр свердління в бетоні, мм | 16 |
| Наявність реверсу | Є |
| Тип харчування | Від мережі |
| Діаметр свердління в металі, мм | 30 |
| Тип інструменту | Ударний дриль |
| Вдарний режим | Так |
- Ціна: 3 885 ₴
