
Електролобзик Makita 4329
4 150 ₴
3 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4329
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електролобзик Makita 4329 - ефективний електричний інструмент від японської ТМ Makita. Він забезпечує гладкий і акуратний розпил матеріалів. Дана модель підходить для прямих і фігурних пропилів.
Призначення: часто використовується під час ремонту або будівельних робіт, для виготовлення меблів і різних дерев'яних виробів.
Особливості електричних лобзиків Makita

- Високопродуктивність і довговічність
- Зручна конструкція
- Контроль якості у відповідності з міжнародними стандартами
- Максимальна захист оператора в процесі роботи
Переваги електролобзика Makita 4329
- Подвійна захисна ізоляція
- Електронне регулювання числа обертів
- Прозорий захисний щиток для безпечної роботи оператора
- Міцна опорна плита нахиляється в обидва боки на 45°
- Штикової універсальний хвостовик
- Шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструменту
- Ергономічний дизайн забезпечує комфортну роботу оператора
- Зручна прогумована рукоятка забезпечує міцний хват
- Можна під'єднати мішок для пилу або вакуумний пилосос Makita
- Важіль для вибору 3 ступенів маятникового ходу і прямолінійного різання
- Заміна пиляльного полотна проводиться без використання додаткових інструментів
- Великий пусковий перемикач
Технічні характеристики електролобзика Makita 4329

|
Номінальна споживана потужність: |
450 Вт |
|
Максимальна частота ходу: |
3100 хід/хв |
|
Величина ходу: |
18 мм |
|
Глибина різу деревини: |
65 мм |
|
Глибина різання кольорових металів: |
16 мм |
|
Глибина різання сталевого листа: |
5 мм |
|
Рівні маятникового ходу: |
3 |
|
Довжина кабелю: |
2,5 кг |
|
Діапазон нахилу: |
45° |
|
Рівень вібрації при роботі з деревом: |
7 м/с2 |
|
Рівень вібрації при роботі з металом: |
4 м/с2 |
|
Рівень звукового тиску: |
83 дБ(А) |
|
Рівень сили звуку: |
94 дБ(А) |
|
Габарити: |
217x77x197 мм |
|
Вага: |
1,9 кг |

5 причин купити електролобзик Makita Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити хороший електроінструмент для різання дерева від японського виробника. Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Makita. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Вас цікавить, скільки коштує електричний лобзика Makita 4329, консультанти інтернет-магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Makita |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 450 |
| Довжина ходу полотна, мм | 18 |
| Глибина пропилу в сталі, мм | 6 |
| Макс. частота ходу, хід/хв | 3100 |
| Кут нахилу | 45 |
| Глибина пропилу в дереві, мм | 65 |
| Плавний пуск | Немає |
| Глибина пропилу в кольоровому металі, мм | 15 |
| Вага лобзика, кг | 1.9 |
| Коригування перевертів | Є |
- Ціна: 3 630 ₴





