
Електролобзик Makita JV0600K
8 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: JV0600K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електролобзик Makita JV0600K- ефективний електричний інструмент від японської ТМ Makita. Він забезпечує гладкий і акуратний розпил матеріалів. Представлена модель може підключатися до універсального пилососа.
Призначення: часто використовується під час ремонту або будівельних робіт, для виготовлення меблів і різних дерев'яних виробів.
Особливості електричних лобзиків Makita
- Високопродуктивність і довговічність
- Зручна конструкція
- Контроль якості відповідно до міжнародних стандартів
- Максимальний захист оператора в процесі роботи
Переваги електролобзика Makita JV0600K
- Подвійна захисна ізоляція
- Електронне регулювання числа обертів
- Міцна підошва нахиляється в обидві сторони на 45°
- Штиковий універсальний хвостовик
- Ергономічний дизайн забезпечує комфортну роботу оператора
- Зручна прогумована рукоятка забезпечує міцний хват
- Можна під'єднати мішок для пилу або вакуумний пилосос Makita
- Важіль для вибору 3 ступенів маятникового ходу і прямолінійної різання
- Заміна пильного полотна проводиться без використання додаткових інструментів
- Великий пусковий перемикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Makita |
| Довжина ходу пилки | 23 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 90 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 650 |
| Довжина ходу полотна, мм | 23 |
| Глибина пропилу в сталі, мм | 10 |
| Макс. частота ходу, хід/хв | 3100 |
| Кут нахилу | 45 |
| Глибина пропилу в дереві, мм | 90 |
| Плавний пуск | Немає |
| Глибина пропилу в кольоровому металі, мм | 20 |
| Вага лобзика, кг | 2.4 |
| Коригування перевертів | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 214 ₴





