
Комбі-система акумуляторна STIGA MT100eKit (MT100eKit)
12 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: MT100eKit
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- MT100eKit - це акумуляторний багатофункціональний інструмент з акумулятором 20В, що ідеально підійде для підрізання кущів, живоплотів та обрізання гілок дерев, даючи змогу без зусиль перемикатися між цими завданнями завдяки своїй універсальності.
- Ергономічний дизайн ручки і положення акумулятора дають багато місця для маневрування, просто витягніть 55-сантиметровий подовжувач до потрібної довжини - досягаючи максимальної висоти 2.75 м.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Швеція
- Країна походження - Китай
- Виробник - STIGA
- Тип: комбі-система
- Тип - акумуляторний
- Двигун - щітковий
- Напруга акумулятора - 20 В
- Ємність акумулятора - 4 Аh
- Поворотна рукоятка - немає
- Антивібраційна система - ні
- Вид штанги - розбірна і телескопічна
- Довжина шини висоторізу - 20 см
- Крок ланцюга висоторізу - 3/8
- Паз шини висоторізу - 1.3 мм
- Кількість ланок ланцюга висоторізу - 33
- Час роботи на одному заряді для висоторізу - 20 хв
- Швидкість ланцюга - 5 м/сек
- Натягування ланцюга висоторізу - без інструментальне бокове
- Масляний бак висоторізу - 0.115 л
- Масляний насос висоторізу - автоматичний
- Довжина шини кущоріза - 45.5 мм
- Зазор між зубами - 18 мм
- Час роботи на одному заряді - 70 хв
- Тип ножа - подвійний
- Насадки - для кущів, дерев
- Рівень шуму - 87 дБ
- Вага - 4.67 кг
- Максимальна товщина різу гілок - 18 мм
- Габаритні розміри: 2540х90х170 мм
- Матеріал корпусу - пластик, алюміній
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Комбі-система акумуляторна STIGA MT100eKit
- Зарядний пристрій - 1 шт
- Акумулятор - 1 шт
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 45.5 см |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій, картонна коробка — 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 20 В В |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Крок зубців | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599 ₴







