Конструктивні особливості:
Приводний у русі одноциліндровим двигуном STIGA ST 450 об'ємом 432 см3, Park320P забезпечує надійне, комфортне та приємне косіння.
Шарнірно-з'єднувальне кермове керування з підсилювачем 50:50 та інноваційна конструкція шасі цієї фронтальної косалки спрощують керування й допомагають долати перешкоди.
Розташована спереду дека Park320P забезпечує чіткий огляд уперед, легкий доступ до кутів і гарні розрізи на краях, а оскільки це плавальна дека, вона плавно ковзає нерівними поверхнями.
Механізм Quick Flip дає змогу очистити колоду за секунди.
Керувати цим трактором із фронтальною косаркою також легко завдяки компактній бічній приладовій панелі з корисними командами, включно з функцією електронного регулювання висоти косіння.
Для вашого повного комфорту сидіння обладнане опорою для нижньої частини спини, і є багато місця для ніг, щоб сідати та виходити.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Італія
Виробник — STIGA
Тип — райдер
Тип двигуна — бензиновий
Потужність — 8.1 кВт
Потужність — 11.1 л.с.
Модель двигуна — ST 450 Powered
Об'єм двигуна — 432 см3
Кількість циліндрів — 1
Об'єм оливи в картері — 1.2 л
Об'єм паливного бака — 12.0 л
Швидкість руху — 10.0 км/год
Привод – задний
Трансмісія — гідростатична
Ширина скошування: 950 – 1050 мм
Кількість ножів — 2
Розмір передніх коліс — 167 мм
Розмір задніх коліс — 167 мм
Режим мульчування — є
Об'єм травозбірника — немає
Кермове керування — сполучне (50/50)
Габаритні розміри: 1960х864х1236 мм
Вага — 202.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Райдер бензиновий STIGA Park320P
Зчепний пристрій для причепа
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 202 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Викид трави | бічна |
| Кількість ножів | 2 |
| Комплектація | інструкція експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюговий пристрій для причепа |
| Макс. ширина захоплення | 105 см |
| Максимальна швидкість | 10.0 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | не комплектується |
| Потужність двигуна, л. с | 11.1 л. |
| Об'єм двигуна | 432 см3 |
| Особливості | нульовий радіус розвороту |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | задний |
| Розмір задніх коліс | 167 мм |
| Розмір кермових коліс | 167 мм |
| Розміри | 1960х864х1236 мм |
| Коригування висоти | електрична |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип двигуна | 1-циліндровий |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 999 ₴



