Подарунок
-13%

Газонокосарка бензинова GTM LM42 несамохідна (LM42)
11 529 ₴
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM42
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 275 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка бензинова GTM LM42 несамохідна (LM42)»
GTM LM42 - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів невеликих розмірів. Сталева дека і потужний двигун забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки GTM LM42:
- Висока якість збірки
- 42 см - ширина захвату газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 132 куб.см
- 2.9 кВт / 4 к.с - потужність двигуна
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 25 мм до 75 мм
- Викид трави ззаду в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 45 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Висота рукоятки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова GTM LM42
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 132 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Вставка для мульчування, Картонне паковання, Набір інструментів,травозбірник |
| Габарити | 1400x520x1040 мм |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 4 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 2900 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Площа прибирання | 500 кв.м |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










