Подарунок
-13%

Газонокосарка бензинова GTM LM48 несамохідна (LM48)
14 949 ₴
12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM48
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 275 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка бензинова GTM LM48 несамохідна (LM48)»
GTM LM48 - це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів середніх розмірів. Сталева дека і потужний двигун забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
Переваги газонокосарки GTM LM48:
- Висока якість збірки
- 48 см - ширина захвату газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 149 куб.см
- 3.7 кВт / 5 к.с - потужність двигуна
- Сталева дека
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 30 мм до 80 мм
- Викид трави збоку косарки або в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 70 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Конектор на деці для під'єднання садового шланга дає змогу легко очистити її від трави за допомогою води
- Висота рукоятки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
- Легкий доступ до повітряного фільтра
Комплектація:
- Газонокосарка бензинова GTM LM48
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Висота стрижки, мін-макс | 30-80 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Вставка для мульчування, Картонне паковання, Набір інструментів,травозбірник |
| Габарити | 1530x540x1040 мм |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Країна-виробник | Китай |
| Спосіб пересування | несамохідна |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна, л. с | 5 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Да |
| Потужність | 3700 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 48 см |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Оберти двигуна | 2900 об./хв |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴










