
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45)
10 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS2800/45
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2800 Вт - споживана потужність двигуна
- 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
- 2800 об/хв - частота обертання ножів
- 45 мм - максимальна товщина гілок
- 60 л - місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протиріжуча пластина-направляюча
- Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу по стандарту IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Садовий подрібнювач GTM DS2800/45
- Сміттєзбірник 60 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | комплект інструментів, мусосорозбірник, штовхач |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Ножі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Контейнер для збирання | Да |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 842 ₴







